Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vannak ilyen könyvek? Érdekli...

Vannak ilyen könyvek? Érdekli az embereket?

Figyelt kérdés
Középiskolás vagyok, és naplót írok, amely nagyrészt a sulis életemről szól. Pár napja az jutott eszembe, mi lenne, ha a bejegyzéseket összeállítanám egy könyvbe. Csinált már valaki ilyet? Érdekel valakit egyáltalán ilyesmi?

2017. szept. 19. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, engem nem érdekel. Van nekem apró-cseprő, hétköznapi problémám elég, nem akarok még másokéval is foglalkozni. Ha már olvasok, az vigyen el messzire, messzi tájakra, korokba, különös, idegen emberek közé, hadd lássak valami újat. De ez nyilván csak az én véleményem.
2017. szept. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megértem, köszi a választ!
2017. szept. 19. 18:24
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Á dehogy, senki se...


(Adrien Mole titkos naplója, Szent Johanna gimi, hogy csak két ismertet említsek)

2017. szept. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

 

Nyilván lesznek, akiket érdekelni fog, csak nézz fel Wattpadra, a történetek 99%-a úgy kezdődik, hogy egy átlagos családból származó átlagos lány átlagos iskolába jár az átlagos barátnőivel és átlagos kalandokba keveredik. Aztán persze feltűnik a Világhírű Énekes és pont őt szúrja ki élete szerelmének, de ez már más kérdés :)


A korosztályodat valószínűleg érdekelni fogja, már ha tudsz fogalmazni, de vannak olyan körök, ahol ez sem számít. Ha más, szélesebb rétegnek akarsz írni, inkább válassz más témát. Érdemes átgondolni, nem túl belterjesek-e ezek a kalandok, tehát a közvetlen környezeteden kívül mások is érteni fogják-e, miért érdekes, amit elmesélsz. Ha a társaid dicsérnek, örülj, de mutasd meg másoknak is, amit írtál, főleg akkor, ha szélesebb csoportnak szánod, mert az elfogulatlan kritika hasznosabb, mint az elfogult dicséret.

2017. szept. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Akár érdekelhet is de csak tényleg egy viszonylag szűkebb réteget. Lehet hogy hasznos lehetne könyv helyett inkább egy blogban gondolkodni. A korosztály akinek szólna amúgy is gyakran blogot és nem könyvet olvas és sok előnye is van. Én ezzel kezdeném, de ki kell várni, hogy rátaláljon az akinek ez íródott :)
2017. szept. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Ha jól tudsz írni, jó könyv lehet belőle. Én mandjuk nem igazán szeretem az ilyen napló szerű könyveket, de a környezetemben szinte mindenki szeret legalább egy ilyen könyvet, pl.: Szent Johanna Gimi (SZJG), Hűvösvölgyi suli
2017. szept. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!