Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok adni egy rövid véleményt?

Dori.xx kérdése:

Tudtok adni egy rövid véleményt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Könyvet szeretnék írni, úgyhogy gondoltam itt megosztok egy kis leírást. (Bocsi, lehet hosszú lesz.)


A történet alapja a Fantasy, de lenne benne egy nagyon kicsi romantika is. A lényeg, hogy különleges érzelmekkel rendelkező emberek szerepelnek benne. A főszereplő lány a 15 éves Kreczy Hanna, akit kisebb korában testileg-lelkileg bántottak és emiatt depressziós lett. 12 évesen egy kezelésen vett részt, ami miatt elvitték egy elmegyógyintézetbe, hogy segítse a beteg emberek gyógyítását az érzelmeivel. A másik főszereplő a szintén 15 éves Obrai Endre, akit Endinek becéznek. Pchihopataként viselkedett és kirúgták a gimiből, mert több súlyosabb testi sértést okozott leginkább a fiatal lányoknak. Miután elbocsátották megszökött otthonról és az utcán élt, keresték kiskorúsága és lopás miatt is. Egy hídon találtak rá, erős altató társaságában. A rendőrök elvitték az elmegyógyintézetbe, ahol találkozott Hannával. Azonban később ketten megszöknek, mert a különlegességük miatt kísérletezni akarnak rajtuk.


Kérlek, írjátok le a véleményetek. Előre is köszönöm.


12/L



2017. szept. 22. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Írd meg, persze, de jó mélyre tedd el a fiókba, jó lesz tíz év múlva visszaolvasni, és a fejedet fogni a röhögéstől, hogy milyen baromságokat zagyváltál össze :)


Nem bántalak, tapasztalat. Néha előveszem az öt-hat éves irományaimat és "te jó ég", mi ez a szar?! :D

2017. szept. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vágj bele, akár még egész jó is lehet, a szinopszis alapján legalább van némi fogalmazáskészséged és a helyesírásod is egész jó.
2017. szept. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz, írjad!
2017. szept. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jónak ígérkezik!Csak a nevekkel vagyok kicsit haragba bocsi.Utalom ha a konyveknel magyar nevek vannak:(.Amugy se rajtam áll.Elég érdekesnek hangzik.Ha akarod küldhetsz valami vázlatot,vagy ha kész vagy,elküldöd,én mondanék róla véleményt,ha érdekel!!
2017. dec. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!