Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kíváncsi lennék egy könyv...

Kíváncsi lennék egy könyv címére (valószínűleg ilyen csajos vörös pöttyös lesz, de nem biztos), tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Nem sokra emlékszem belőle, ezért kicsit zavaros lesz a leírás, előre is bocsi. Azt hiszem, csak beleolvastam, amikor egy Libriben vagy Alexandrában voltam, és annyi maradt meg, hogy egy lány az elbeszélő, akit az anyja egyedül nevelt. Annak idején valamilyen zenésztől/rocksztártól lett terhes, de mielőtt kiderült volna, hogy a nő terhes, megszakadt köztük a kapcsolat, ezért a lány nem ismerte az apját, de az volt a fixa ideája, hogy egy híres zenész az (most nem jut eszembe, hogy ki) és még levelet is írt neki, hogy lehet esetleg, hogy ő-e az apja, de soha nem kapott rá választ. Az anyja viszont mondta, hogy nem, biztos nem ő az apja, de amikor ez a híres zenész csávó meghalt együtt sírtak, anya és lánya. Kb. ennyire emlékszem, már nem is tudom miről szólt maga a könyv, talán a csaj fel akarja kutatni a valódi apját, de fogalmam sincs.
2017. okt. 3. 22:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!