Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Könyvek

A kérdés

Az e-könyvek oldat hogy kell használni?

Ez egy online olvasható könyvoldal. De nem tudom használni. Megtalálom a könyvet és utána se kép se hang. Segítsetek, nagyon szeretném elolvasni azt a könyvet.

Keress kérdéseket hasonló témákban: könyv, szórakozás, kultúra, értelmiségi, színész, magyar, sztár, online, olvasás

2017. okt. 15. 15:37  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

oldalt*

# 1/2Időpont 2017. okt. 15. 15:39 Privát üzenet

Melyik könyvet akarod elolvasni?

A pdf letöltés általában működik, de nem mindig.

Megnézheted a Magyar Elektronikus Könyvtár oldalát, de én azt nem tudom használni.

Ha az egyik oldal nem működik próbáld meg egy másikon. Mindig van több is.

# 2/2Időpont 2017. okt. 16. 19:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen elektródokat lehet használni elektrolízishez?
Betadine oldat 2014.10. hóban járt le, fel lehet ezt meg hasznalni?
Van olyan antibiotikum oldat, amit szájfertőzés ellen lehet használni?
Rühatka elleni oldatot milyen sűrűn lehet használni, mennyi ideig véd?
Kaptam ey orig. ADWA AD12 typ. PH mérőt. Van hozzás puffer oldat. De nem adtak se mosó se tároló folyadékot. Ha ezt a kettőt külön kell megvennem akkor miként gondolták használni...
Ritex oldatos pakolást lehet egy nap kétszer használni?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Könyvek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!