Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlatok könyveket, lehet...

Ajánlatok könyveket, lehet komolyabb témájú is.14/f?

Figyelt kérdés
Kedvenc könyvem a Katedrális (Pillars of the earth) Ken Follettől. Szeretem még Ken Follett többi könyvét is, Stephen Kingtől a Ragyogást meg a Tortúrát. Akár olvasok ilyen Harry Potterhez hasonló könyveket is.

2017. okt. 23. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el Stephen Kingtol az:Az-t
2017. okt. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ildefonso Falcones: A ​tenger katedrálisa

Umberto Eco: A ​rózsa neve

Szerb Antal: A ​Pendragon legenda


Joe Hill. NOS4A2

Joe Hill: Szarvak

Joe Hill: A ​szív alakú doboz


Jonathan Stroud: A ​szamarkandi amulett

J. R. R. Tolkien: A ​hobbit

Robin Hobb: Az ​orgyilkos tanítványa

Scott Westerfeld. Leviatán

Michael J. Sullivan: Trónbitorlók

Brian McClellan: Vérrel ​írt ígéretek

John Flanagan: Gorlan ​romjai

2017. okt. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Sztrugackij fivérek: Piknik az árokparton
2017. okt. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, pont az Az van tervben, mint következó könyv. A hobbitot olvastam, tetszett. A többiről, amelyekről még nem hallottam, utánanézek.
2017. okt. 23. 15:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Én perpillanat Sapkowski Vaják-sorozatát olvasom. Eddig nagyon tetszik, a forditás néhol pedig olyan parádésra sikeredett, hogy akár Rejtő könyvnek is megállná a helyét :)
2017. okt. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Mint tudod, Nehalennia tükrei főképp prófétákat és jósokat szolgáltak, mert bár zavarosan, de tévedhetetlenül megmutatták a jövendőt. Aridea meglehetősen gyakran fordult a Tükörhöz…

– Gondolom, a szokványos kérdéssel – vágott közbe Geralt.

– „Ki a legszebb a vidéken?” Úgy tudom, Nehalennia összes tükrét két csoportba lehet osztani: udvariasokra és töröttekre."


– "Amikor az oxenfurti akadémián tanultam, a történelem volt a második a kedvenc tantárgyam listáján.

– És mi volt az első helyen?

– A földrajz. – felelte komolyan a költő. – A világatlasz nagyobb volt, és könnyebben el lehetett rejteni mögötte a vodkás demizsont."

2017. okt. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, ismerem, a videójátékkal is játszottam, de most meghoztad a kedvem.
2017. okt. 24. 19:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Harry Pottert, nekem nagyon tetszett, vagy a Tronok harcat, ha tenyleg komolyabbra vagysz
2017. nov. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!