Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kedvenc könyvek? Mit olvassak?

Kedvenc könyvek? Mit olvassak?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Nagyon megköszönném,hogy ha ajánlanátok nekem könyveket. Történelmi témán kívül bármi jöhet. És kíváncsi lennék,hogy nektek van-e kedvenc könyvetek,és ha igen,akkor mi. Olyan,amit egy másik könyv sem múlt felül eddig.

Köszi a segítséget.


2017. okt. 23. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Huxley: Szép Új Világ
2017. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 14 éves korom óta olvasok. Az eddigi kedvenceim :


Stephen King, Dean R. Koontz, Robin Cook, George RR Martin, Joe Hill, Anne Rice, Clive Barker, Darren Shan, James Herbert, Dan Brown, Arthur Conan Doyle, Edgar Allan Poe, Peter Straub, H.P. Lovecraft, Grimm mesék, Charlaine Harris (True Blood), Harry Potter, Laura Ingalls Wilder, Licia Troisi,Karin Slaughter, J.R. Ward, Vavyan Fable, A.O. Esther, Agatha Christie, J. R.R. Tolkien


És napokon belül elkezdem megismerni Neil Gaiman munkásságát:) Van egy olyan érzésem, az előzetes kutatásaim alapján, hogy az eddigi kedvenc listám bővülni fog az ő nevével.


Ha ki kell kiemelnem valamit, akkor Stephen King: Cujo c. regénye, illetve George RR Martin : Tűz és jég dala sorozata (Trónok harca) az. King miatt szerettem meg úgy igazán az olvasást, A Trónok harca pedig szintén nagy szerelmem lett:)

2017. okt. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Valahogy én nem tudtam rávenni magam,hogy a Harry Potter sorozatot elolvassam. Egy filmet sem láttam még,mindenki hülyének néz emiatt.. :D Lehet tényleg elcseszett vagyok,de engem nem érdekel :D

Amúgy nagyon jókat írtál,kb egyezik az ízlésünk,úgyhogy biztosan találok valami jót :)

Nekem még Jo Nesbo lett hatalmas nagy kedvencem. Nem tudom abbahagyni,lassan már függőnek érzem magam :D

Köszönöm szépen mindkettőtöknek! :)

2017. okt. 24. 10:19
 4/6 anonim ***** válasza:

2. Vagyok

Jo Nesbot màr én is kinéztem:) De tőle még nem olvastam, majd egyszer eljutok hozzà is. Hosszú a listám. Ott van pl Ray Bradbury, ugye Jo Nesbo, Jodi Picoult, Leslie L. Lawrence, Alex Kava, L. J. Smith . Tőlük pl még semmit nem olvastam viszont érdekelnek. Csak jussak el odàig:)

2017. okt. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
16 vagyok de a kedvencem az Angelfall sorozat nem mondom hogy még semmi nem multa felül viszont ez volt az elsõ amit olvastam egyébk szerintem eddig a pokoli szerkezetek sorozat tetszet a legjobban az 1 könyv Az angyal az eleje picit unalmas viszont miután megindul a egy remek történet kerekedik belõle
2017. dec. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

nem tudom mennyire vagy komoly de jogi témájú könyvekből természetesen szórakoztató irodalomból :) John Grishamet nagyon ajánlom... nekem tőle a végrendelet a kedvencem..

gazdag nagyybácsi ráhagy 1milliárd dollárt a sosem látott lányára.. :) szerintem elég izgis!

2018. febr. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!