Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy néz ki Leslie Lawrence...

Hogy néz ki Leslie Lawrence karakter? Még nem találkoztam személyleírással róla. Úgy néz ki mint az író, vagy más kinézetet kapott?

Figyelt kérdés

2017. okt. 24. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez egy nagyon jó kérdés, mert én se sok személyleírással találkoztam a könyvekben mikor aktív olvasója voltam (egyik nagy hibája a könyveknek). Én mindig kicsit Indiana Jonesnak képzeltem el.
2017. okt. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is. Bár nem annyira.

Nekem egy olyan barna öltönyös, szálkás, pipázós, rövid barna/sötétszőke hajú férfi ugrik be róla.

Kicsit a személyisége, stílusa nekem a 10. Doktort juttatja eszembe a DW-ből. Ezért talán picit arra is asszociálok.

2017. okt. 24. 12:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel minden regényben leakaszt min. 1 jó csajt, én egy 40es Sean Connerynek képzelem.
2017. okt. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ugyan, Sean nem olyan vonzó egyik évjáratában sem...
2017. okt. 30. 22:55
 5/5 anonim válasza:
Szerintem pont az a jó, hogy nincs leírva hogy néz ki, hanem ránk bízza.
2020. jún. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!