Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet tudtok nekem...

Orchidea000 kérdése:

Milyen könyvet tudtok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
A vörös pöttyös könyveket nagyon szeretem ha nem is vörös pöttyöset tudtok ajánlani akkor légyszi legyen benne szerelem

2017. nov. 2. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szent Johanna gimi. Nem pöttyös, de van benne szerelem, 9 kötet, és szórakoztató. Azt olvasom, csak ajánlani tudom!!!
2017. nov. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ezt persze (inkább) akkor ajánlom, ha lány vagy. De amúgy jó könyv. :)
2017. nov. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szent Johanna gimi .. én is csak ezt tudom ajánlani nagyon jó könyv ... először azt hittem valami unalmas béna regény aztán rájöttem hogy egyáltalán nem .. szerintem érdemes elolvasni:)
2017. nov. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Vörös pöttyösek közül ezek nekem nagyon tetszettek:

Időtlen szerelem trilógia

Sulijegyzetek sorozat

Csitt-csitt sorozat

Silber trilógia

Titkok hálójában

Végzet eréklyéi sorozat + pokoli szerkezetek trilógia

A hamis herceg

Időcsavar


Ami nem vörös pöttyös:

Harry Potter (de komolyan. Már verem a fejem a falba, hogy miért ellenkeztem évekig. Amnyira imadooom)

Vándor sólyóm kisasszony különleges gyermekei

Az idő vándorai

2017. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Erdős Zsuzsanna: Vedd már észre! (gimis történet)
2017. nov. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szent Johanna gimit csak lányoknak? 23 éves fiú vagyok, és 1-2 évente újra elolvasom. Irodalmi értéke nem sok van, alapból elég egyszerű, viszont szórakoztató és rémesen nagyokat tudok röhögni rajta! :D
2017. nov. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a Szent Johanna Gimit már olvastam a harry pottert is meg a silbert is ,de a többit még nem de mindenkép el fogom olvasni! Köszönöm!
2018. jan. 22. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!