Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter rajongók, ki a...

Harry Potter rajongók, ki a kedvenc szereplőtök és miért pont ő? Illetve melyik lény a kedvencetek és miért az?

Figyelt kérdés

2017. nov. 4. 16:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
#6 vagyok, módosítani szeretném, most újraolvastam sok év után, és Mrs. Weasley, mert egy az egyben anyukám a karakter, ő pedig már nincs és nagyon jó volt olvasnom, ahogy egybentartja azt a családot az a tipikus kedved mackómama.
2018. febr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Akkor már ne mackómama legyen, hanem mama-maci (mint ahogy Mr Weasley mondja, amikor Harry hagymalevest eszik:D)
2018. febr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Saturnus27 válasza:
Harry mert rokonszenves hasonlit ram nagyon birom en lattam az osszes reszt de csak en vagyok az aki igy is gyuloli pitont. A kedvencem csikocsor olyan cuuukii
2018. szept. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Otolsó, ne arra legyél büszke, hogy láttad az összes részt, olvasd el... Persze, hogy gyűlölöd Pitont, ha a sztori felével nem vagy tisztában...
2018. szept. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!