Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek ki a legidegesítőb...

Szerintetek ki a legidegesítőbb könyves karakter?

Figyelt kérdés
Mostanában foglalkoztat ez a kérdés és kiváncsi vagyok, hogy szerintetek ki érdemli meg a legidegesítőbb könyves karakternek járó becses kitüntetést (kicsit Oscar- gála feelingem lett a kérdés írása közben..).
2017. nov. 17. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Az összes buta liba, aki csak nyávog egész végig és mindig várja, hogy megmentsék (pl. Luce a Fallenből), de gyakorlatilag SEMMI szerepe nincs, mégis valamiért főkarakter.


Nem tudom, az én lánykaraktereim mind belevalók és szerethetők, nem "hercegnők".

2017. nov. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A szél neve - Kvothe

Alkonyat - Bella, Jacob

Endymion, Endymion felemelkedése - Aenea

2017. nov. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A tipikus tini főszereplő lányok, akiket csak a pasijuk érdekel. Meg azok a főszereplő lányok, akik mindig kiemelik, hogy mennyire nem olyanok mint a többiek (pedig de :D), kívülállók, különbek, stb. Illetve azok a srácok, akiket Csak az előbbi szereplő éltet.


De hogy konkrétat is mondjak: kövezzetek meg, de Harry Potter. Az elején szerettem, aztán valahogy sok lett a viselkedése.

2017. nov. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilas Misi
2017. nov. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Engem eddig legjobban Umbridge idegesített a Harry Potterből. Szívem szerint kivágtam volna párszor az ablakon...
2017. nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Fú basszus, sok van. A legtöbb összefolyik az emlékezetemben, kb. annyira idegesítőek, hogy nem is akartam megjegyezni a nevüket.

Amikre emlékszem ezek közül:

- Mike Greenberg: Amit csak akarsz - Brooke. Beképzelt nyavalygó követelőző nőci, az egyik kedvenc alfajomból... 20onévesen játszadozik a pasikkal, flegmázik, aztán megtalálja a tökéletest, és 40esen azon vernyog, hogy ráncos, és rinyál, hogy elhagyja majd a férje... az ilyeneket vhogy sosem tudtam sajnálni.

(hasonló karakter Mail Karolin Lopott boldogságának a főszereplője... azzal tetézve, hogy az illető középkorú nő előadja, hogy mennyire csinos, igényes, ízléses, belehal, hogy megjelent egy ránc 40esen rajta... közben meg ő sosem sminkelt, sosem hordott drága ruhát, de úgy is szuppppperigényes és szupppppppercsinos)

- bármilyen olyan női főszereplő, aki okosnak mondja magát meg a szerző is okosnak mondja, pedig egy butuska, önállótlan, hülye döntéseket hozó, hirtelen ítélkező libuska. A Cseresznyepiros nyár duó főszereplője abszolút. Nála talán csak a legjobb barátnője idegesítőbb, ami a következő kategória:

- az a barát / legjobb barát, akinek csak annyi a szerepe a könyvben, hogy bohókás meg "random" és hülyeséget hülyeség után csinál, gyerekesen viselkedik, de senki nem tud rá haragudni, mert ő az XY és olllllyan kis cukkkkkkiiiii... arról meg semmi infó, hogy miért is éri meg az ő barátjának lenni, ha csak a bajt hozza.

2017. nov. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, amúgy Umbridge-ra plusz egy pont. Én még Voldemortnál is jobban utáltam, mert Voldemort legalább nyíltan vállalja, hogy gonosz, és vannak tervei. Umbridge csak simán benyal annak, akinél a hatalmat látja.
2017. nov. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A Cseresznyepiros nyár főszereplő csaja tényleg hihetetlenül idegesítő, tőle talán csak a Tessa-Hardin páros idegesítőbb az After sorozatból.


Ritka alkalom, amikor gyűlölöm a főszereplő srácot is, na de Hardin viselkedése alaposan kicsapta nálam a biztosítékot. Tessánál butább és ostobább libát pedig nem hordott hátán a föld.


Ide tudnám még sorolni az mindenki által imádott Obszidián sorozat Katy-ét is. Tiszta szívből gyűlöltem azt a karaktert, végig sem olvastam a sorozatot.

2017. nov. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
SZJG karakterek :)
2019. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!