Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 17 évesen megérthetem Stephen...

17 évesen megérthetem Stephen King regényeit?

Figyelt kérdés
Szeretnék Stephen King regényeket olvasni, mert már csak a felvezetők elolvasása is meghozza a kedvemet hozzá viszont nekem volt aki azt mondta hogy elég "nehezen" érthetőek némelyik helyen. Ti mit gondoltok erről? Olvassam-e egyáltalán őket? Ha igen melyikeket? Válaszokat előre is köszönöm!

2017. nov. 19. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, olvassad. Jó könyvek, bár a legtöbb elėg vontatott itt ott. Melyiket? Amelyik ėrdekel! Hiába írom, hogy szerintem a borzalmak városa jó, ha neked jobban tetszene az AZ.
2017. nov. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha alapból egy értelmes lány vagy, aki azért olvasott már regényeket, akkor simán! :) Nyugodtan olvass el tőle egyet, meglátod, nem nehéz. Én pont 16-17 éves koromban kaptam rá a King-könyvekre, egy ideig aztán ő volt a kedvenc íróm, faltam a könyveit. Sose volt olyan gondom, hogy nem értem őket. :)


Az én kedvenceim: Halálsoron (elég híres film van belőle, lehet hogy már láttad), A remény rabjai (dettó), Állattemető (ez kicsit horrorosabb), Ragyogás (szinten), AZ (ebből van most ugye a mozifilm)... De rengeteg könyve van, szerintem a híresebbek közül próbálj ki egyet, aztán meglátod, tetszik-e. :)


Nekem manapság már nem a kedvenc írom, más stílust kedvelek inkább, de továbbra is jó könyveknek tartom őket, és szerintem simán jó 17 évesnek. :) Mondom, nekem akkoriban az ő könyvei voltak az abszolút kedvenceim. :)

2017. nov. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
King ponyvaitol nem kell tartanod!
2017. nov. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kingben valóban az a rossz, hogy néha nagyon vontatja azt a sztorit, aminek a cselekményét igazából 10 percben el lehetne mondani... az Az most újra felkapott de a 2 kötetből az első az gyakorlatilag a szereplők bemutatása egyesével... meg mindnél egy kis visszaemlékezés a gyerekkorra... én halálta untam, hangoskönyvben viszont most imádom...


De hogy ismerősöd mire gondolt, az passz... nincsenek bonyolult sztoriai, vagy olyan dolgai amiket nehéz lenne értelmezni, mert pl élettapasztalat kell hozzá... aki tud olvasni és van szövegértése, annak tipikus könnyű olvasmány...

2017. nov. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!Kedves 2. válaszoló fiú vagyok (ezt elfelejtettem mondani xD)egyébként köszi az ötleteket! Szerintem nekiállok :) ment a fel mindenkinek
2017. nov. 20. 15:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Simán elkezdheted, én 13 évesen már olvastam, 14 vagyok, és tegnap olvastam ki az Azt, és teljesen értettem l.
2017. nov. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen olvastam tőle először, ráadásul az egyik legdurvább hírében álló művét... teljességgel értettem, nem féltem és remekül szórakoztam. Most olvasom az Azt, csak ajánlani tudom a munkáit, a fantáziája, a creepy részek tálalásának az érzéke és a humora is kiemelkedő :)
2018. jan. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is annyi vagyok, és szerintem értem őket
2018. jan. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!