Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek volt olyan könyv, amit...

Nektek volt olyan könyv, amit próbáltatok elolvasni és agyhalál volt, majd eltelt 5-10-20év, és azzal az élettapasztalattal pedig imádtátok?

Figyelt kérdés

2017. nov. 20. 12:26
 1/3 anonim válasza:
100%
nekem 10 évesen a Tüskevár volt ilyen. Nemrég a gyerekemnek volt kötelező, akkor elolvastam, szórakoztatónak találtam
2017. nov. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem most a candide avagy az optimizmus, 10en évesen majd megkukultam, oldalról oldalra azt vettem észre, hogy annyira nem köt le, nem emlékeztem mi volt az előző mondatban... úgy elkelandoztam... most 35 évesen pedig zseniális... mintha rólam szólna :)
2017. nov. 20. 13:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Ó, Candide, én azt nagyon imádom a kezdetektől. Nekem Neil Gaiman könyvei voltak olyanok, hogy 14-15 évesen egyszerűen képtelen voltam kiolvasni őket, most meg le se tudom tenni.
2017. nov. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!