Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Pontosan hogyan van az idézet...

Pontosan hogyan van az idézet a bérgyilkos pengéjében, amikor megkerdezik Aelintől hogy miért verte meg a főnöke? A kérdéstől a fejezet végéig kéne.

Figyelt kérdés

2017. nov. 21. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

– Figyelj csak – szakította félbe a gondolatait Mikhail, és felé bökött a villájával –, aztán megérdemelted-e, hogy a mestered kékre zöldre verjen? 

Ansel komoran nézett rá, Celaena pedig kihúzta magát a székén. Ráadásul most még Ilias is odafigyelt, szép szemét az ő arcán pihentette. De Celaena Mikhailra nézett. 

– Az attól függ ki meséli a történetet. 

Ansel kuncogott. 

– Ha Arobynn Hamel meséli a történetet, akkor bizony megérdemeltem. Jó sok aranyába kerültem, valószínűleg egy kisebb vagyonba. Engedetlen, szófogadatlan voltam, ráadásul egy csepp megbánás sincs bennem azért, amit tettem. 

Továbbra is állta Mikhail tekintetét, akinek a vigyora lassan lekonyult. 

– De ha az a kétszáz rabszolga meséli a történetet, akiket felszabadítottam, akkor vélhetőleg nem érdemeltem meg. 

Már senki sem mosolygott az asztalnál. 

– Te jó ég! – suttogta Ansel. Egy pár másodpercig igazi csend telepedett a körükre, Celaena folytatta az evést. Ezek után nem volt kedve tovább beszélgetni.

2017. nov. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, hogy a könyv címe: Az orgyilkos pengéje (nem bérgyilkos). Illetve ne Aelinként hivatkozz rá, hanem Celaenaként, hiszen ekkor még nem tudjuk, hogy ő az. :)
2017. nov. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! A könyvet angolul olvastam, ezért nem tudtam, hogy mi a magyar címe, de valóban utána kellett volna néznem. Köszi még egyszer!
2017. dec. 1. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!