Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen szerintettek ez a...

Milyen szerintettek ez a Bleach fanfiction? Írnátok véleményeket?

Figyelt kérdés
A barátnőm belekezdet egy Bleaches fanfictionba, aminek a központjába egy Halálisten lány áll, név szerint Hisanagi Ayumi. Szeretne épülni a kritikákból, de eddig nem nagyon érkeztek. Szerintetek milyen?

2017. nov. 22. 16:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Hopsz! Lehagytam a címet. A történet a Wattpadon elérhető, és a címe: Lelkem kardja. Előre is köszi a válaszokat.
2017. nov. 22. 17:07
 2/6 anonim ***** válasza:
linkeeeet!!!
2017. nov. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tessem:

[link]

2017. nov. 25. 13:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén nem rossz ha egy nyugati konyvkent nézem de egy kicsit soknak éreztem a "költői" leírásokat amik tipikusan angol tini könyvekre igaz a barátnőd olvasót mar light novelt? Mangát? Mert a kifejezetten japán stílust erősen hiányoltam benne

Sok volt benne a szereplő targyainak a leírása és a cselekedetek kissé hiányos leírása pl az elején a laminalt parketta fehér fűző stb ezt rövid távon lehet csinálni de ha komolyabban akarja csinálni akkor ne nyugati 400 oldalas könyveket olvasson amik kimerülnek abban hogy 300 oldal tárgy, állatok és test leírások mig a story csak 100 oldal kezdjen el japan meg még kinai light noveleket van egy pár (kevés magyarul nagyon kevés) de szinte midegYik fent van angolul a neten meg hát a mangákat is lehetne ami pedig a párbeszédben segít harci cselekedetekben (mivel ez bleach)

2017. dec. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy olvsott-e már light novelt. Köszönöm, hogy leírtad a véleményed. Majd megmutatom neki. :)
2017. dec. 15. 07:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, ha megfelel, a napokban beleolvasok és írok én is véleményt.:)
2017. dec. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!