Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a Wattpad-es...

FluffTheFluffy kérdése:

Mi a véleményetek a Wattpad-es írásomról?

Figyelt kérdés

Elég kezdő vagyok az írás területén, legfeljebb annyit mondhatok el magamról, hogy szeretek olvasni :D

Elkezdtem írni egy sztorit Wattpad-en (oké, vattpadon), hátha valaki rátalál és véleményezi, de mivel sem fanfic, sem 18+, szerintem nem nagyon akadnak majd olvasóim.

Szóval, ha van időd és kedved, esetleg olvass el belőle egy részletet, mindenféle kritikát szívesen fogadnék. A vélemények nagy segítséget nyújtanának, és fejlődési lehetőséget persze, hátha később egy aktív hobbivá tudnám ezt az egészet továbbfejleszteni.

Előre is köszi :)

Link: [link]



2017. nov. 22. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Halihó! Végigolvastam, és meg kell mondjam, nagyon tetszik a stílusod, szerintem egyedi, és elég jól találtad el, hogy mennyi poént bír el a sztori. Két dolgot vettem észre, ami kicsit zavart: a nevelő és a hajlék szavak nem illettek a szövegkörnyezetbe. Tudom, hogy a szóismétlést próbáltad elkerülni, ez nekem is nagy célom volt egy időben, mindig lapozgattam a szinonimaszótárt, és így történt, hogy egy teljesen modern történetben a karaktereim grádicsokon lépkedtek, és hűsítőt ittak. Hidd el, hogy egy nem odaillő kifejezés sokkal inkáb kizökkentő, mint a szóismétlés. (legalábbis számomra. ) A 8-9 éves gyerek hülyén néz ki, a nyolc év körüli, vagy kisiskolás szerintem megfelelőbb.


A másik, amit tudni szeretnék, hogy ez egy fiktív világ, amiben a történet játszódik? mert ha nem, akkor szerintem jobb ha magyar környezettel és karakterekkel dolgozol, mert nyilván sokkal jobban ismered, így nem írsz majd le butaságokat véletlenül sem.


Azt is szeretném megkérdezni, hogy pontosan hova megy ez a történet? Mert most, per pillanat, nem érzem úgy, hogy bármikor visszakeresném, hogy tovább olvashassam. Tudom, hogy egy könyvben ilyen rövid alatt még nem történik semmi, de legalább ott van egy fülszöveg, hogy tudd, hogy pontosan mi ez, amit olvasol. Ha wattpadon írsz, és szeretnél olvasókat, még fontosabb, hogy vagy történjen valami, vagy írd le a leírásban, hogy mi fög majd történni.


Amúgy nagyon tehetséges kezdő író vagy! remélem segített a véleményem :)

2017. nov. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9%
Bevallom, nem olvastam végig, de eddig nagyon tetszett! Jóval a wattpad-es átlag felett van, poénos is, olyan tipikus ifjúsági. Folytatni fogom, mivel felkeltette az érdeklődésemet. :) Különösebben nagy nyelvtani hibát sem vettem észre, ez is plusz pont. :)
2017. nov. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek, hogy időt szántatok rá! :)

Első válaszoló, írtam privátot, választ adva a kérdéseidre.

2017. nov. 24. 13:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Remélem folytatni fogod, mert szívesen olvasnám tovább.
2017. nov. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!