Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hány éves kortól már NEM...

Hány éves kortól már NEM félelmetes a Harry Potter sorozat részei negyediktől fölfelé?

Figyelt kérdés

Én 14 voltam, amikor olvastam az első négy rész, szóval nyilván nekem nem volt az, de sok helyről hallom, hogy simán odaadják az első két részt nyolcéves gyereknek is.

Csak a könyves tapasztalatokra vagyok kíváncsi, a filmes nem érdekel.

Nincs olyan korú gyerekismerősöm, csupán érdekel.


2017. dec. 14. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Egyáltalán nem félelmetesek.
2017. dec. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem a kérdésre válaszoltál.
2017. dec. 14. 14:55
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
De arra, értelmezd. Nem félelmetesek semmilyen kor alatt.
2017. dec. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Aha, azért elképzelem, amint felolvassák egy óvodásnak. Itt nem én vagyok az, aki nem tud szöveget értelmezni, légyszi a kérdesre válaszolj, köszönöm!
2017. dec. 14. 16:24
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia :) én csak azt tudom hogy nekem nem adták oda , én találtam meg :D a filmet 7 évesen már többször láttam, 8 évesen meg már olvastam az 1. 4 részt , de csak azért 4 et mert akkor még nem jártam se könyvtárba se nem kaptam meg . Kb 10 évesen már olvastam az összeset , és nem volt ijesztő. 7,8 évesen a 4. Részben volt Cedrik halála , az nem hagyott nyomot . Viszont Dubledore halála meglepett de csak mert kedvenc szereplő volt . Én és sokan mások már bőven 8 évesen már tudtuk ezeket az alapvető dolgokat, hogy lesz a ügyeket , halál, szenvedés stb . Nem mondom hogy jó meg azt se hogy rossz ha odaadják de nekem már a film is tetszett 6 évesen a konyv meg azota az életem része lett
2017. dec. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyerektől függ :) óvodásnak nem olvasnám fel de azért tapasztalatból már engedbém olvasni 7,8 évesen ha érdekli :D

Előző voltam, saját tapasztalatból írtam

2017. dec. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

A kérdésre válaszoltam másodszor is. Te valami retardált vagy esetleg?

Ezek gyerekkönyvek, gyerekeknek íródtak elsősorban, ezért sincs már bennük semmi olyan, ami ijesztő lenne.

2017. dec. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy félelmetes, hanem azt, hogy hány éves kortól már nem az. Nekem van olyan barátom, aki ugyanakkor mint én, tehát 14 évesen nem merte elolvasni a negyediket, mert a harmadikat is félelmetesnek találta.
2017. dec. 14. 21:00
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó, ez egyénektől függ ki mit tart félelmetesnek. Ez olyan, hogy sokan már a leggagyibb horror filmektől is ijedtükben majd meghalnak, mások meg mint én bealszanak rajta.
2017. dec. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én tapasztalatom mondjuk film, de az öcsém hat éves volt, mikor látta, és nem félt egyiktől sem. Az egyetlen dolog, ami megrémisztette, hogy ugye Harry a végén meghal, de ott sem maga a halál ténye, hanem hogy ha Harry meghal, hogyan lesz happy end. De gondolom gyereke válogatja, ő amúgy is hasonló dolgokon nőtt fel, a Gyűrűk Urát még hamarabb is látta. :D Most kilenc éves, nem rég kezdte az első részt olvasni. Eddig nem nagyon lehetett rávenni az olvasásra, aztán csak úgy magától levette a polcról és most meg arra nem lehet rávenni, hogy letegye. :D
2017. dec. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!