Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok mondani jó Stephen...

Tudtok mondani jó Stephen King könyveket?

Figyelt kérdés

2017. dec. 27. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Tortúra, Az, Christine, Cujo. A Mobil gyenge, nekem a Ragyogás sem jött be, Állattemető sem annyira.
2017. dec. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mind jó, de top kedvencek:

Mr. Mercedes

Christine

Tortúra

11/22/63

Az átkozott út

2017. dec. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az állattemető, Az, Hosszú menetelés, Borzalmak városa, ezek azok, amikkel szerintem nem lehet félrenyúlni, ha horrorrt akarsz olvasni. ;)
2017. dec. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én elég sok könyvet olvastam már tőle, most is épp a Titkos ablak, titkos kert-et olvasom és nagyon tetszik de őszintén szólva eddig csak a Bilincsben tudott megborzongatni.
2017. dec. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Személyes kedvencem kevésbé ismert, de annál jobb SK. könyv, A hosszú menetelés, amit az író a mostani még álnéven írt; ajánlom neked a Mr. MERCEDEST, ez egy kicsit nagyobb falat, de a legjobbak között szerepel nálam. Az Az is egy brilliáns mű, de ha még nem olvastál az íróról, ne ezzel kezdj, mert unni fogod. Na meg persze a 112263 is nagyon izgalmas könyve; ami nekem nem tetszett, az a ragyogás, ami annyira nem fogott meg.(ezek is jók, de nem a legjobbak (:: Joyland, az Átkozott út, tortúra, a halálsoron.)
2018. jan. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ami nekem legjobban tetszett az a Bilincsben, úgy rettegtem tőle, mint utoljára nyolcéves koromban, de zseniális
2018. jan. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!