Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A bookdepository.com-rol...

A bookdepository.com-rol rendelt konyvem lassan 2honapja nem ert ide?

Figyelt kérdés
Azoktol kernek segitseget, akik rendeltek mar innen. Irjak nekik e-mailt, vagy varjak meg, hisz a karacsony miatt tulterheltek a postak?
2017. dec. 29. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Két hónap az sok. Én utoljára november 25-én rendeltem tőlük, majdnem két héttel karácsony előttre megjött minden tétel. Volt nekem ennél jóval hosszabb átfutási idő is, de 1 szűk hónapnál hosszabb sosem. Ha január első hetében sincs semmi mozgás, mindenképp érdemes jelezni feléjük.
2017. dec. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mindenkeppen irok nekik, ha januar elso heteben nincs itt. Jo velemenyeket olvastam roluk neten, hogy nagyon segitokeszek, ugyhogy bizom az oldalban.

Azert vagyok nyugodt, es gondolom, hogy a postak miatt nem ert meg ide, mert elo is rendeltem egy konyvet, amit november 30.a korul adtak fel es meg az se jott meg:(

Bar fura, mert neked odaertek. Bizakodo vagyok, csak jonnek mar elobb-utobb, vagy a honlap segitseget kerem.

2017. dec. 29. 17:13
 3/5 A kérdező kommentje:
Van esetleg aki mostanaban rendelt es letudna orni a tapasztalatait?
2017. dec. 29. 18:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Én maximum 15 munkanap után írtam nekik. Újra elküldték. NMajdnem 200 könyvet vettem már tőlük, összesen 3-4 nem érkezett meg, de az újra elküldött példányopk megjöttek. Kettő esetében pedig 8-10 hónappal később megérkeztek az eredetik is. Meg is írtam nekik, azt írták tartsam meg.
2017. dec. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként a karácsony miatt decemberben nem szokatlan a hosszabb késés.
2017. dec. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!