Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ilyen könyveket...

Tudnátok ilyen könyveket ajánlani?

Figyelt kérdés
A legjobb, ha egy okos srác/férfi a főszereplő. A nyálas szálak, túlfűtött romantikával ellátott művektől kíméljetek. A gimis sztorik nagy része kilőve , kivétel, ha nem arról szól van egy srác, aki tetszik -Leiner Laurát hanyagoljuk-. Szeretem a Dan Wells Nem vagyok sorozatgyilkos trilógiát. Ehhez hasonló thrillereket nagyon megköszönnék :)

#könyv #könyvajánlás #kicsitnyersvoltam #nemvagyoksorozatgyilkos
2017. dec. 29. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Murakami Rjú: Piercing
2017. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2017. dec. 29. 22:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Zabhegyező?
2017. dec. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Darren Shan kb összes könyve - Démonvilág-sorozat, Vámpír Könyvek ès a Larten Crepsley tetralògia (abszolút nem romantikus, nem kell a Twilightra asszociálni a vámpír szóból), Város trilógia, ès nem tudom, hogy hol tartanak a Zom-B sorozattal, talàn kijött már a negyedik rész. Önàllò könyve a Vézna hòhèr.



Nem tudom, mennyire bírod a horrort/hàny èves vagy - John Ajvide Lindqvist könyvei eléggé beteg, nyers ès gyomorforgató horrorok. Nem marcangolósak, hanem pszichológiai. Engedj be az egyik és Élőhalottak - Hogyan bánjunk velük?


Sebastian Fitzek - A teràpia (pszichothriller)


Ransom Riggs - Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei (ne verjen át a szar film)


Daniel Keyes - Virágot Algernonnak


Neil Gaiman könyvek. Az összes. Bármelyik. Bàr a temető könyvèt magyarul nem ajànlom,mert annak a fordítása hihetetlenül el lett baszva)


Johnatan Cross/Benyàk Zoltàn - Veszett lelkek városa


Leslie L Lawrence összes könyve kb. Pàr személyes kedvencem - Csöd, Lebegők, A vèrfarkasok kastélyàban, A vèrfarkas èjszakája & A vérfarkas visszatèr, Hannahanna mèhei, Az ördög fekete kalapja, A keselyűk gyászzenèje

2017. dec. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted a thrillereket olvasd el Chris Carter könyveit, nagyon jól ír és a Robert Hunter sorozata szerintem tetszene. Bár még csak az első három rész jelent meg magyarul úgyhogy szerintem érdemes lenne A keresztes gyilkos-sal kezdeni.
2017. dec. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :))
2017. dec. 30. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!