Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Véleményeznétek a fanficem,...

Véleményeznétek a fanficem, kérlek?

Figyelt kérdés

[link]


Ez az első ilyen típusú írásom, nem nagyon foglalkoztam eddig fanfiction-ökkel, meg általánosságban az írással sem, de most ehhez megjött a kedvem. Esetleg ha valakinek van annyi szabadideje, hogy elolvassa, mondana róla véleményt? Ha nem tetszik, akkor kérlek a nemtetszésed intelligensen, építő kritika formájában fejezd ki.



2018. jan. 1. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Real person fic, hm nehéz erről beszélnem, mert gyűlölöm a műfajt, innentől kezdve engem már el is vesztettél mint olvasót.

Hogy úgy mondjam ezzel nálam nem rúgsz labdába! :-D

A történet, érthető és kiszámítható ismerve, hogy ki vagy.

Nézd tucatszám futottam már bele ilyen írásokba, és mindig tudom mi a vége, szóval nem is fogom tovább olvasni a tiédet sem.


Ha már itt tartunk, viszont te tényleg írhatnál ilyen labdarúgás témában nem fanfictiont, csak fictiont, te képben vagy a dolgokkal, ha írni akarsz szerintem a tehetséged megvan hozzá, a tudásod biztos, és ne alázd meg magad azzal, hogy ilyen tiniromácoknál leragadsz, igen momentán még tini vagy, szóval ez valahol érthető, de ha bele akarsz vágni, akkor ne így, persze sok lány csinálja ezt, mert mondjuk szerelmesek egy zenészbe, színészbe vagy akár autóversenyzőbe, és írnak egy ilyen történetet, de a te szitud más, most gondolj bele abba, ha valaki rólad írna ilyen fanfictiont! Elég bizarr lenne nem? Akkor szerintem érted, hogy sokan miért nem szeretjük az ilyen írásokat.

2018. jan. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm, hogy beleolvastál.

Az az igazság, hogy nem nagyon volt ötletem, hogy miről írjak és ez volt a legkézenfekvőbb. A jövőben majd szeretnék írással foglalkozni, persze csak hobbi szinten, és valószínűleg akkor más lesz a témaválasztás.

2018. jan. 1. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Alapvetően soha nem baj, ha arról írsz, amit ismersz, csak ne valódi emberekkel töltsd meg.

Neked van a kezedben (lábadban :-)) egy olyan tudás erről a sportról, ami nagyon kevés embernek van meg, nyugodtan maradhat ez a témakör, neked még el is hisszük, hogy értesz hozzá.

ez egy potenciál, ne dobd el!


Nem akarom megmondani, hogy miről írj, az a te dolgod, ha akarsz keress más témát, de ez adja magát, ha mondjuk írsz egy olyan lányról, aki olyan mint te, de nem te vagy már sokkal érdekesebb lesz a dolog, és mondom szerintem ejtsd a real life ficet, a karakterépítés az írás alapja.

Sok sikert.

2018. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm.

Megfogadom a tanácsotokat, elkezdek akkor majd gondolkozni egy olyan történeten is, ami nem real fanfic. Egyébként sem terveztem ezzel semmi hosszútávút, csak egyszer még régebben elkezdtem, és most pedig kedvet kaptam és folytattam.

2018. jan. 1. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!