Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpadon hogyan lehet 'híres'...

Wattpadon hogyan lehet 'híres' a story-m?

Figyelt kérdés

Wattpadon vagy egy 'könyvem' ami meg haladta a 100 megtekintést is. 20 wot-ot is kaptam.

Volt már a Horror kategóriában 30. és 24. is. Jelenleg 154.helyen szerepel mivel egyre kevesebb részt írok. Hogyan tudnék még több megtekintést és wot-ot szerezni rá?



2018. jan. 5. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Írj jól. (Ezen a lépésem a wattpados írók 80%-a megbukik.)

2. Írj rendszeresen.

2018. jan. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Sokan csinálják azt, hogy inkább rövid fejezeteket írnak, de gyakran töltenek fel újat. Így több a megtekintés, több a vote, és sokaknak jobb is így olvasni (talán, könnyebb abbahagyni, ha nincs sok idejük, vagy nem tudom).

Én elég hosszú fejezetesek írok, épp ezért, ritkábban publikálok. A statisztikák szerint, nem is olyan sikeres a sztorim, mint annak, aki egy-két A4-es oldal után új fejezetet kezd. Ha fontos számodra, hogy sok megtekintés és vote szerepeljen a sztoridnál, próbáld úgy! :)

(Plusz, legyél aktív olvasó, és hagyj nyomot mások történeteinél, hogy megtaláljanak!)

2018. jan. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dogvesz1979 válasza:
52%
Bekerülsz a Borzasztó Könyvekbe :D
2018. febr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Küldj egy linket az oldaladhoz és én majd bekövetlek csillagozok meg minden de akk te is. :D
2020. jún. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!