Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti milyen könyvet vennétek...

Ti milyen könyvet vennétek 18. születésnapra, ha Infók szerint szereti a Trónok Harcát és romantikus könyveket nem szeret olvasni?

Figyelt kérdés
Lány osztálytársamról van szó.

2018. jan. 21. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Steve Jackson-Ian Livingstone "Fighting Fantasy" köteteiből párat. Ezek qvajó könyvek, kiskorom óta imádom őket, mái napig megvannak. Pont olyan fantasy, mint a Trónok harca, viszont itt maga az olvasó a főhős, és ő döntheti el, hogy alakuljon a történet. Csak javasolni tudom őket.
2018. jan. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha sorozatban nézi a Trónok Harcát, akkor vedd meg neki könyben, ha az megvan, akkor valami mást G. R. R. Martintól.
2018. jan. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2%

Ne már! 18 éves lánynak könyvet?! Azt kisgyerekeknek és időseknek adunk.

Ez az a kor, amikor kezdenek magukkal foglakozni, igényük volna rá, csak pénzük nincs.

Kizárólag szépítkezőszereket szabad adni. Én rúzzsal próbálkoznék, de olyannal, amitől szédítően fog kinézni, nem mint egy bohóc.

2018. jan. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Patrick Rothfuss: A ​szél neve

Brandon Sanderson: A ​Végső Birodalom

Robin Hobb: Az ​orgyilkos tanítványa

Brandon Sanderson: Elantris

Joe Abercrombie: A ​penge maga

Brian McClellan: Vérrel ​írt ígéretek

2018. jan. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ne már! 18 éves lánynak könyvet?! Azt kisgyerekeknek és időseknek adunk.

Ez az a kor, amikor kezdenek magukkal foglakozni, igényük volna rá, csak pénzük nincs.

Kizárólag szépítkezőszereket szabad adni. Én rúzzsal próbálkoznék, de olyannal, amitől szédítően fog kinézni, nem mint egy bohóc."


Tudod, vannak olyan értelmes lányok is, akik imádják a könyveket, és nem kizárólag szépítkezőszerekért vannak oda

2018. jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mark Lawrence: A ​Széthullott Birodalom
2018. jan. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alexandra Bracken Sötèt elmèk trilógiàja. Nekem ez a kedvencem ès ez fantasy.
2018. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!