Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyek mostanában a legjobb...

Melyek mostanában a legjobb női pszichothrillerek?

Figyelt kérdés

Zárt ajtók mögött

A férjem felesége

Hazugság


ezeket olvastam az elmúlt hónapban


2014-2017-es könyveket szeretnék leginkább


2018. jan. 24. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Kathryn Croft elég durva könyveket ír. A lány, akit elvesztettél c. könyvét és A lány, akinek nincs múltja címűt olvastam tőle. Az utóbbi szerintem durvább volt.

Igazából elég érdekes és titokzatos. Ez volt az első pszichothriller, amit olvastam. Nos, az utóbbit szerintem soha nem fogom újraolvasni, életem legelgondolkodtatóbb és *legrosszabb könyve volt.

*a rosszon azt értem, hogy annyira beleéltem magam a főszereplő helyébe, hogy nem akarom ismét átélni azt. Egy zseniális könyv egyébként.

2018. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, azt én is nézegettem, végül a "Ne felejts el" c. könyvet vettem meg Luana Lewistől, de következőnek lehet benevezek valamelyik általad említett könyvre :)
2018. jan. 29. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!