Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leiner Laura könyveivel...

Leiner Laura könyveivel foglalkozó insta oldalnak kellene egy jól hangzó név és egyedi tartalom?

Figyelt kérdés
Sziasztok tudnátok segiteni?

2018. jan. 28. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd sértésnek de zerintem abból már elég van...

De ha nagyon szeretnéd: Mákosguba , PTNMSZ most hirtelen csak ezek juttak az eszembe, ezekre lehetne építeni a tematikát...

2018. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Tényleg elég sok ilyen oldal van.

Ha jól hangzó nevet szeretnél, mindenképp valami egyedit válassz. Az ilyen oldalak között van olyan, ami kb. csak két betűben különbözik, gondolom a végén már elveszett a kreativitás...

Viszont ha nagyon elvonatkoztatsz, lehet hogy nem találnak rád olyan könnyen (kivéve ha hashtageket használsz). Például én arra keresnék rá, hogy Leiner Laura könyvek, nem arra hogy "Vert már pofán krampusz?"

De attól még ez is lehet egy jó név.

Szerintem keresd meg a kedvenc könyvedet tőle és gyűjts össze pár idézetet vagy szót. Ami a legjobban hangzik és nem foglalt, az akár mehet is névnek.


Remélem még aktuális, most látom hogy januári a kérdés:D

De mindegy, ha már leírtam elküldöm.

2018. ápr. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!