Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a történetem...

Mi a véleményetek a történetemről (romantikus + fantasy + lány szerelem + tündér és ember)?

Figyelt kérdés

Wattpadon nem igazán kapok véleményeket, és ha igen (eddig van 1 darab), annak örülök, viszont nem tudom mi tetszett, vagy mi nem tetszett és így tovább. Biztos vagyok benne, hogy közel nem hibátlan.


Gyakorlatban egyáltalán nem vagyok otthon a perverz dolgokban, elméletben igen. Gondoltam, belevetem magam az ismeretlenbe ezzel a perverz témával, hogy ne csak fantasy romantikus legyen ami két lány kialakuló kapcsolatáról és későbbi nem spoilerezekről szól. Azt hittem jó a történet, viszont az írás nem fog menni, ehhez képest egyre jobban élvezem a fejezetek írását.


[link]


Ha esetleg nem lenne jó a link, a címe a történetnek wattpadon: Perverz tündér és Alice



2018. febr. 5. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Gyors, nulla karakterleírás, nem mesélsz semmit, tényeket közölsz - azt sem épp jól.


Nem köt le, nem olvasnám el.

2018. febr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!