Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az normális hogy Harry Potter...

Az normális hogy Harry Potter megszállott vagyok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen rákaptam a könyvekre és a filmekre. Már láttam a filmeket korábban de most nosztalgikus érzés fog el ha nézem a filmeket. Valahogy annyira szeretném ha mindez igaz lenne...annyira élnék a Roxfortban! Mindig csak ez jár a fejembe! Talán megbolondultam?

2018. febr. 5. 23:47
1 2 3
 1/24 anonim válasza:

Én is imádom, főleg ha az első részeket nézem, amik még kisebb koromban láttam először. :)

Mondjuk minden fantázia világról szóló filmet, animációt szeretek, illetve én is ilyenek tervezésével szeretnék foglalkozni, szóval nem vagy egyedül, sokan vagyunk. :D

2018. febr. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
30%
A varázslatok jók, de én nem tudnék annyi emberrel egy szobában élni/aludni egy teljes éven át...és ezt 7x, amíg tart a suli.
2018. febr. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Remétem hogy nem csak én vagyok így ezzel!:) Egyszerűen fantasztikus a könyv és a film is! Napokat tudnék csendben ülni és gondolkodni rajtuk...
2018. febr. 6. 00:07
 4/24 schwagy ***** válasza:
91%
Olvass fanfiction-t az esetleg segít ebben, privátban szívesen ajánlok pár igen jót.
2018. febr. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Normális, hogy úgy járok dolgozni, hogy egy varázspálca van a retikülömben?

Tök normális vagy, ne aggódj. A muglik véleménye úgysem számít :D

2018. febr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel nem szeretnék olyan iskolában éli, ahol minden évben történt olyan a könyvek alatt amibe simán meghalhatok. :D
2018. febr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Az 5-nek Hol vetted a varázspalcad? :D
2018. febr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

sk.

Szilfa, 13,5 hüvelyk, közepesen hajlékony, sárkányszívizomhúr maggal :P

2018. febr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is megszállott vagyok, úgyhogy nekem normális. Annyiszor olvastam a könyveket, hogy nem számolom ... Valahogy képtelen vagyok megunni. Én nagyon bírnám ha valaki megépítené a roxfortot és el lehetne menni, hogy mondjuk pár napig ott tanulj, egyél, meg minden. Fuuu, én imádnám. Hollóhátas lennék. :D
2018. febr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%

Én is az vagyok, és hidd el, rengetegen azok még a világban. Amikor megjelent az Elátkozott gyermek, akkor volt a Libriben Harry Potter est. Ahh, mintha haza mentem volna. Volt, aki tényleg talárban mászkált, néhányan varázspálcával hadonásztak, nekem meg egy időnyerő volt a nyakamban. És nem éreztem azt, hogy ez nem normális. Amióta pedig belecsöppentem a fanfictionök világába, azóta végképp lehetetlenség ebből kiszállnom, de nem is akarok. Jól érzem magam így, és inkább könyvfüggő legyek, mint mondjuk cigizzek, alkoholista legyek, vagy drogozzak.

Ezzel még csak nem is ártunk senkinek. De hidd el, napi 5 órát utazom, és ha épp nincs más, amit olvashatnék, akkor általában képzeletben a varázsvilágban tartózkodom. De amúgy az uncsi tanórák alatt is azt fontolgatom, hogy mennyivel értelmesebb lenne SVK órán ülnöm.

Kétlem, hogy ezért bolondnak lehetne bárkit is nevezni. Mindenki rajong valamiért. Egyesek a Marvel univerzumban merülnek el így, mások énekesekért vannak oda, megint mások pedig a horgolás megszállottai.



"Valahogy annyira szeretném ha mindez igaz lenne...annyira élnék a Roxfortban! Mindig csak ez jár a fejembe! "

Nos, hogy egy bölcs varázsló szavait használjam:

"Hát persze, hogy mindez a fejedben történik, Harry, de attól még miért ne lehetne valóságos?"

2018. febr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!