Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnatok ajánlani romantikus...

Tudnatok ajánlani romantikus fantasy/misztikus könyveket?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, ami nem egy 15 eves szűz lányka első nagy szerelméről szól, mert kb csak ilyet találok es ez nem eppen az en ízlésem. Mellesleg kinottem mar ebből a korból. Szoval fantasy/misztikus, romantikus könyveket keresek, szeretem a bunugyi cuccokat is vagy a horrorisztikus sztorikat, mindent ami kicsit is rejtélyes, tudnatok ajánlani pár ilyen konyvet?

2018. febr. 7. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Vavyan Fable (zöme akció, krimi, de végtelenül romantikus is egyben, én imádom), pöttyös könyvek...
2018. febr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Párválasztó sorozat romantikus, és nagyon jó, de nem misztikus/fantasy

A távozás -bűnügyi vagy legalábbis hasonló

Wayward pines -horrorisztikus-misztikus

Madarak a dobozban -misztikus-rettegős, de nem horror

Outlander -romantikus-misztikus

2018. febr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A parvalasztot olvastam, az tetszett is! A többit megnézem. Koszi a tippeket :) johet még! :D
2018. febr. 7. 17:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Esetleg az Anita Blake sorozat.
2018. febr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ugyan tini-szerelem van benne, de a fő vonal nem az, hanem valamiféle misztikum:

Silber trilógia


Illetve nemrég olvastam Böszörményi Gyulától a 9...8...7...-et, és most várok a következő részre. Ambrózy báró sorozatot is nagyon dícsérik tőle.

2018. febr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem annyira romantikus inkább fantasy/misztikus: Útvesztő-trilógia (1,2,3,4,5) Én imádtam. Akkor is érdemes elolvasni ha láttad a filmeket.
2018. febr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket 😊
2018. febr. 12. 15:55
 8/9 anonim ***** válasza:

A halhatatlansag szabalyai

Ember a sotetben

2018. febr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tüskék és rózsák udvara
2018. márc. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!