Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy vannak pontosan a Szürke...

Hogy vannak pontosan a Szürke 50 árnyalata folytatásai? Mármint hány rész van, mi a címük?

Figyelt kérdés
A filmre gondolok, nagyon tetszett az első, a szürke ötven árnyalata, “rész” és tudom hogy most jött ki a 50 shades of freed is aminek talán a szabadság 50 árnyalata a magyar címe. De ha jól tudom van a kettő közt is pár film, de nem találtam sehol hogy milyen sorrendben jönnek, vagy egyáltalán mik azok.

#film #szex #szürke #ötven #A szürke ötven árnyalata #Fifty Shades of Grey #szabadság 50 árnyalata #50 shades of freed
2018. febr. 9. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kettő között úgy tudom csak a Sötétség ötven árnyalata van.
2018. febr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
*Sötét
2018. febr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Freudi elszólás volt kedves 1.? :D
2018. febr. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Pedig kifejezetten tetszik. :D
2018. febr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szürkének 3 része van, kétféle fordításban, de vannak hasonló könyvek, amik sokkal jobbak, mint a szürke. Ha érdekel ez a téma, tudok ajánlani.
2018. okt. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!