Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki tud nekem jó horrort...

Valaki tud nekem jó horrort esetleg sci-fi, fantasyt ajánlani?

Figyelt kérdés

Pár éve eléggé egysíkú terepen mozgok könyvek terén és ezen akarok változtatni.

Horror könyvet nem olvastam, mivel eleve a filmeket se szeretem, nekem túl kiszámíthatóak, viszont szeretnék könyveknek esélyt adni, szóval valami igazán jófélét kérnék.:D


A másil pedig, hogy a Vörös lázadásba egy az egyben beleszerettem, ami sci-fi könyv. Tetszik ez a fajta stílus, szóval hozzá hasonlókra is vevő lennék.:D


Fantasy meg hát örök szerelem, de csak könyvmolyos távlatokban mozgok, ami már zavaró nekem, szóval most mellőzzük az ilyen-olyan pöttyös könyveket és esetleg másik kiadótól, szintén jó fajta fantasy könyvet tudtok mondani?:)



2018. febr. 11. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Stephen King összes eddigi megjelent könyvét merem ajánlani!
2018. febr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

fantasy:

J. Goldenlane-nek könnyed, vicces regényei vannak, és kifejezetten szórakoztatóak. És még magyar is az írónő. :)

Brandon Sanderson is jókat ír, én szeretem nagyon.

Andrzej Sapkowski Vaják sorozata meg még jobb. :)

2018. febr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első:

Bizonytalan vagyok vele kapcsolatban, szeretem a hosszú könyveket, de nála kicsit elrettentő a mennyiség. Sokszor tapasztalom, hogy hiaba sok az oldalszám, a sztori éppen csak döcög.

Mindenesetre körülnézek az alkotásai közt. Köszönöm a választ.:)


Második:

Nekem a magyar írók nagyja csalódás volt sajnos, eléggé kétkedve állok hozzá.

Róla nem hallott, de rá lesek, köszönöm!

Ó, a Vaják, már jó ideje nézegetem, csak kicsit sokallom az árát, pedig tudom megérné.:D

2018. febr. 11. 18:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Horrorban esetleg Nick Cutter könyvei.
2018. febr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Wayward pines

Madarak a dobozban

2018. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!