Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretnék elkezdeni olvasni....

Szeretnék elkezdeni olvasni. Mivel kezdjem?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni olvasni,de nem milyen könyvet/regényt olvassak el először.Párszor már elkezdtem de egyből beleuntam mindig,pár oldal után,de valahogy mindig érdekel a dolog,csak olyan könyv kéne ami leköt.Elsőnek gondoltam a sorstalanságot Kertész Imrétől,csak még hozzá kell jutnom.Olyan könyvet szeretnék amibe sok a fordulat,a dráma,és úgymond lelkileg megvisel ( remélem értitek mire célzok). ti mit tudnátok ajánlani elsőnek ?:)

2018. febr. 11. 21:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
Személy szerint én a Harry Potter sorozattal kezdtem, onnantól kezdve könyvmoly vagyok. De bármilyen lélektani regény is jó. Ajánlom a moly.hu-t, sok jó könyv közül lehet böngészni. :)
2018. febr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Kezdésnek tényleg jó a Harry Potter. Kortól függetlenül. 60éves anyukám is olvasta :)

A Párválasztó sorozat is nagyon klassz, olvastatja magát, bár ez inkább romantikus.

Amit nem tudtam letenni, és megfelel az elvárásodnak: Árvácska. Rövid, velős, és kitépi a szívedet, mielőtt ugrálna rajta egy sort.

Madarak a dobozban is meglehetősen drámai.

2018. febr. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%

A sorstalanság nem egy kezdő olvasónak való nehezen emészthető szar...

Jó lenne tudni legalább a korod, nemed... tény, hogy a harry potter jó, de ha pl 30 elmúltál, nem te vagy a célközönsége.

2018. febr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
36 évesen ezt kikérem magamnak, hogy ne lennék célközönsége a HP-nek :)
2018. febr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%

Első vagyok


Én a 11. szülinapomra kaptam meg az első könyvet, most leszek 20. Ez idő alatt vagy 10-szer elolvastam mind a 7 könyvet és a többi könyvet is, ami ehhez kapcsolódik, de ha most kezdenék neki, tuti, hogy akkor is 10-szer olvasnám el. Attól még, hogy gyerekekről szól (akik mellesleg felnőnek közben), bárki olvashatja. Ha ennyire felnőttnek való könyv kéne a kérdezőnek, akkor bármelyik 18+-os könyvnek nekiülhet, (és most nem a Szürkére gondolok elsősorban), teljesen mindegy.

2018. febr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%

én a főiskolán találkoztam vele először. amikor először kiadták, éppen érettségi előtt álttam, azt gondoltam, hogy nem vagyok kíváncsi ilyen gyerekmesére.

aztán főiskolásan karácsonyra kaptam a 4. részt, amikor megjelent (fene sem érti, azóta is ezt a részt utálom a legjobban), és annak elolvasása után kíváncsi lettem az elejére is.

az 5. résztől pedig már a megjelenés napján hoztam el őket a boltból.

2018. febr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D 20 éves vagyok egyébként
2018. febr. 12. 14:20
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus keveset olvasók nagy könyve a harry potter... ettől független, attól, hogy komolyabb művet még nem olvastatok, nem ti vagytok a célközönség...
2018. febr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%

"Tipikus keveset olvasók nagy könyve a harry potter... ettől független, attól, hogy komolyabb művet még nem olvastatok, nem ti vagytok a célközönség..."


ez némileg bicskanyitogató hozzászólás volt.

azért kíváncsi vagyok, neked mi számít "komolyabb" műnek? de tényleg! ugyan, írd már le!


Kedves Kérdező!

20 évesen a Párválasztó sorozat is elnyerheti tetszésedet, olvastatja magát.

illetve Böszörményi Gyula könyvei is bejöhetnek.

2018. febr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%

Tipikus keveset olvasók nagy könyve a harry potter... ettől független, attól, hogy komolyabb művet még nem olvastatok, nem ti vagytok a célközönség...


Első vagyok


Ilyen hozzászólások miatt kezdem el hevesen püfölni a billentyűzetet. Kedves válaszoló, sorolj már fel kapásból pár művet, amit elolvastál, de gyanítom nincs egy sem, csak nagy a szád.

2018. febr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!