Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Darren Shan vámpír sorozat...

A Darren Shan vámpír sorozat vége miért lett ekkora orbitális baromság, mikor egy tök jó sorozat lett volna? (SPOILER)

Figyelt kérdés
Most komolyan. Mondjuk az első hármat nem olvastam, a negyediktől kezdtem, még gyerekkoromban, és annyira emlékezetes volt, hogy tavaly felnőtt fejjel eszembe jutott elolvasni az utolsó hármat... Most komolyan, mi volt ez a szétcseszett sci-fi,időutazós,Tiny ténylegesen a világ ura(De azért Evanna külön hangsúlyozza, hogy igazából nem.), és Darren Tiny fia bullshit így a végére? Szerintem egy tök jó sorozat lehetett volna, ha a miszticizmussal is tartja a mértéket, azaz kimerül abban, hogy van egy jóslat, meg ugye eleve fantázialényekről szól, de amúgy marad a hangsúly a kalandon, és a vérszipolyok urát normális csatában győzik le, meg nincs ilyen időcsavaros baromság...Tiny-t meg ki lehetett volna hozni úgy, hogy van bizonyos jóstehetsége, de ennyi, nem mindentudó, csak egy nagyképű kobold, de nem a világot irányító Isten ba.s.zki...
2018. febr. 16. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a szerző másik hasonlóan hosszú könyv-sorozatát olvastam, és annak is hasonlóan elcseszett vége lett.
2018. febr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia, én olvastam a vámpíros és démonos sorozatot is. Mind2 jól indult, jó volt a sztori is, de a végét sikerült elcsesznie az írónak 😅.
2018. febr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Régebben olvastam, hogy nem így lett volna vége, hanem a srác Steve legyőzése után átvette volna a világuralmat, megalkotják a sárkányokat stb. Csak nem tartotta ezt gyerekkönyvbe valónak.


Szvsz Tiny és a démonos sorozat Vészhercege ugyanaz a lény.

2018. febr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, mert így aztán nagyon gyerekkönyvbe való lett...
2019. jún. 5. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!