Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi annak a könyvnek a címe...

Mi annak a könyvnek a címe Wattpadon amiben Harry style csak azért ír egy könyvet, hogy az ott dolgozó fiút meglátogathassa és behálózhassa? (elég erősen+18-as volt)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb.1-2 éve töltöttem le a wattpadot és volt hogy egy-egy könyvem amit lementettem elveszett. a legtöbbet megtaláltam vagy nem is kerestem. a fent említett könyvet már igen régóta kutatom, mert elfelejtettem a címét. az egyik kedvencem volt, és nagyo szeretném megtalálni! kérlek segítsetek! UI.: ha jól emlékszem abban a könyvben egy bűnöző csoport tagja volt Harry.

2018. febr. 18. 11:54
 1/6 anonim válasza:
Azt hiszem tudom, hogy melzik az. De ha minden igaz, akkor azt már letörölték. :-((
2018. febr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ez volt?

2018. márc. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Dirty Secret a könyvnek a címe♥ Remélem segítettem :)
2018. márc. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! <3
2018. márc. 17. 16:56
 5/6 anonim válasza:

Bocsánat, hogy ide írok, de most találtam meg ezt a kérdést, és láttam, hogy vannak olyanok akik tudtak segíteni.

Nekem csak egy kérdésem lenne, hogy az a könyv még fennt van Wattpadon (nem tudom a címét, de van benne egy lány Manna, szőke 16 körül van, és a suli igazgatója Maximilan), és az ő kapcsolatukról szól?

2018. márc. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia, nagyon szívesen segítenék de én csak yaoi-kat olvasok!
2018. márc. 19. 20:27




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!