Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik könyvtárban lehet...

Melyik könyvtárban lehet kölcsönözni kortárs, YA (fiatal felnőtteknek szóló) szórakoztató irodalmi regényeket angolul?

Figyelt kérdés
A legtöbb adatbázisban csak szépirodalmat, főleg régebbi regényeket találtam, de én a korosztályomnak szóló, ma "divatos" könyveket keresem. Valaki tud ilyen könyvtárat?

2018. febr. 20. 16:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Megyei könyvtárakban egészen biztosan találsz, de nagyobb városi könyvtárakban is esélyes. (Ha ilyenek adatbázisában sem találtál, szerintem kérdezd meg telefonon a könyvtárost, pár konkrét könyv meglétéről; előfordulhat, hogy rosszul kerestél.)


Viszont ha a Te környékeden lévő könyvtárakban tényleg nincs olyan jellegű könyv, amit szeretnél, érdeklődj a könyvtárközi kölcsönzésről!

A könyvtáraknak lehetőséget kell biztosítaniuk arra, hogy Te mindenképpen megkapd a keresett könyvet; postai úton meg tudják kérni másik könyvtárból. Viszont előfordulhat, hogy ezért plusz pénzt kérnek.

2018. febr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!