Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért van több megtekintés a...

Miért van több megtekintés a második fejezeten, mint az elsőn? (wattpad)

Figyelt kérdés

Írok egy fanfiction-t, ami még nagyon kezdetleges, és bénácska, de gyakorlásnak tökéletes. Egyszer, valamilyen hülye pillanatomban úgy voltam vele, hogy publikálom. Utána meg már nem akartam leszedni. úgy vagyok vele, hogy mert miért ne alapon, befejezem.

(Ne kérdezzétek minek írtam ezt le, nem tudom. Nem sok köze van kérdéshez, de mindegy.)

Na! Az előbb említett történetnek az első fejezetén kevesebb a megtekintés/olvasás, mint a másodikon. Ez, hogy lehet? Ennek semmi értelme...



2018. febr. 21. 05:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
belinkelték valahova a 2.-t és bele-bele olvastak, de annyira nem volt jó, hogy az elsőre is rámenjenek.
2018. febr. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2018. febr. 21. 05:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az első válasz, vagy többet szerkesztettél a másodikon, mint az elsőn. Azt is megtekintésként számolja, ha te megnyitod.
2018. febr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elvileg a szerkesztést nem veszi megtekintésnek. Ráadásul kb. 10-zel ugrott meg a megtekintés a másodikon, mint az első, és én egyszer nem nyitottam meg. Már publikált részeket nem szoktam (szerkesztésben sem) megnyitni.


Azért köszönöm a választ, és majd oda figyelek erre is. :)

2018. febr. 21. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!