Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King szerintetek...

Stephen King szerintetek elmebeteg?

Figyelt kérdés
Szerintem ép elmével kizárt dolog, hogy ilyen műveket írjon.
2018. febr. 22. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért is?

Egyébként nekem nem tűnik betegnek amit ír. Sőt, szerintem nem is annyira merész.

2018. febr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy kicsit minden író az... de hogy a nőkkel volt valami komoly traumája, hogy szinte (főleg a régi műveiben) minden férfi szerelmét megöli, feltrancsírozza a könyvekben az durva volt
2018. febr. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem elmebeteg, csak volt egy alkoholista, kábítószeres korszaka.
2018. febr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az írók nagyon sokat gondolkodnak. Mindig próbálnak valami eredetit produkálni, ami érdekli az embereket. Nos, ezt Stephen King egy kicsit más szemszögből figyelte meg.

A legelső műve, a Carrie gondolom egy hirtelen ötlet volt, ami láthatólag igen nagy számban el is kelt. Ezért tollat ragadott és továbbra is gyártani kezdte ezeket az eszement történeteket, amik eszébe jutottak. Lehet, hogy pont részeg volt, amikor találkozott egy ugató bernáthegyivel és így született meg Cujo története... ki tudja?

Nem ismerem, szóval nem tudom azt állítani róla, hogy elmebeteg. Így külsőleg nekem tök normálisnak tűnik... de lehet, hogy nem az.

Én is szoktam írni, szóval állíthatom, hogy nagyon sokat gondolkodom. Új ötleteken. De van, hogy álmodok valami baromságot és eszembe jut, hogy ebből egy tök jó könyvet lehetne összehozni. Lehet, hogy neki is így születtek meg a művei.

Hát, én ennyit tudok mondani róla.

2018. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, az írók 95%-a beteg.


Hiszen egy teljesen más világban él szinte mindig, ide csak vendégként tekint ki, de szellemileg és lelkileg főként "odaát" létezik.

2018. febr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De ez jó dolog, én imádok átlépni a fantáziabirodalmamba, ahol nem bánt senki, én irányítok, és olyasmiket is megtehetek, amit a valóságban sohasem.
2018. febr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!