Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi kell most ahoz, hogy...

Mi kell most ahoz, hogy valaki publikálja a könyvét?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék sem könyvet írni sem kiadni, nem az én műfajom, viszont érdekel hogy ennek itthon mi a menete, hogy működik az ilyesmi, egy írónak mire van szüksége hozzá.

2018. febr. 23. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Jól kell írni :)

Vannak íróiskolák, írással foglalkozó könyvek, a kiadóknak meg nyilvános pályázata, ahová be tudja küldeni az író az írást.

Én ezt ismerem:

aranymosas.konyvmolykepzo.hu

Minden évben van irodalmi válogató, és az olvasók is elmondják, hogy tetszik nekik az első fejezet

2018. febr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

helyesírás mindenképpen kell

ahhoz

2018. febr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A betegségem előtt még arról álmodoztam, hogy egyszer majd írok egy könyvet és milyen jó lenne, ha az általam megírt könyv díszítené a könyvespolcunkat.

Aztán jött a betegségem, ami egy kicsit halálos, és csak a csodával határos, hogy túléltem. Ekkor esett le, hogy élet milyen könnyen elveszthető és nincs vissza út. Ezért a folyamatos fejfájásom, szédülésem és szenvesésem mellett még rettenetes rémálmaim is voltak. Ezektől úgy szabadultam, hogy lejegyeztem. Amikor összejött belőlük olyan harminc oldal, úgy gondoltam, hogy a történetem rávetíthetem kitalált szereplőkre és végre megírthatom a saját történetem.

Egy egész trilógia született belőle, amit persze csak az én tulajdonomban volt, magam árultam és nem került forgalomba. Az egész család ellenem volt, de kitartottam az álmom mellett. Után elismerték, hogy nekem volt igazam, mert egy aránylag összetett sztorit formáltam, pedig azt hitték, hogy majd abszolút dementként fogok élni.

A könyvműhely.hu oldalon készítették a könyveket, valamint még szükséged lesz ISBN kódra, amit könnyen megkapsz az interneten keresztül is. A helyesírásban a google segített. Figyelj arra, hogy ne legyen unalmas sem, ezért a szinonimaszotar.hu-t használtam. Egy jól hangzó írió álnév, tartalom és persze a szöveg.

A könyvemre nagy volt a kereslet, több száz eurós bevételre tettem szert, elvégre rendesen elengedtem a fantáziám. +18-asra sikeredet és nem a rémálmaim miatt. :)

Azóta több felkérést kaptam és igyekszem kielégíteni mindegyiket. :) Sok szerencsét!

2018. febr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kedves masodik


nem akarok konyvet irni, nincs hozza kreativitasom, irtam is a kerdesben.


csupan jo tudni hogy ez hogy mukodik, szeretnem ismerni a vilag ezen reszet is :D

2018. febr. 28. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!