Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol kezdjem a lovecraft...

Hol kezdjem a lovecraft könyveket?

Figyelt kérdés

Legföképpen az ősi istennekel kapcsolatos könyvei érdekelnek. Hol kéne kezdeni illetve van-e egy sorrendje ahogy olvassam őket?

Én a Cthulhu hívására gondoltam elöször.



2018. febr. 25. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, milyen sorrendben olvasod.
2018. febr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ohh rendben csak kicsit izgultam hogy valahol elkezdem és teljesen összezavarodok. De akkor ilyen nincs?
2018. febr. 25. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a meglepetés erejével hat, hogy egy-egy történet visszaköszön egy másikban. De mindegy, hogy a két eseményt kronológiailag milyen sorrendben ismered meg, sokszor pont az a lényege, hogy nyitva maradnak kérdések. Kicsit te is nyomozóvá válsz, mint a lovecraft-i főszereplők zöme.
2018. febr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor volt egy nagyon hasonló kérdés:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__9141740-..


A második válaszban leírtam a lényeget, plusz persze az általad említett Cthulhu hívása*, Őrület hegyei*, Dagon (ezeket nem említettem, mert a kérdező már írta).

2018. febr. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És novellákat írt, tehát a könyveiben novellák vannak összegyűjtve.
2018. febr. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!