Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek az Akkor...

Mi a véleményetek az Akkor Szakítsunk-ról (Leiner Laura)? Ajánlanátok? Miről szól?

Figyelt kérdés
Bexi sorozatot, Bábelt és SzJG-t már kiolvastam és egyszerűen imádtam. De az Akkor szakítsunkról kevesebbet hallottam és nem tudom eldönteni hogy milyen lehet/erdemes e elolvasni...? Előre is köszi a válaszokat

2018. febr. 28. 22:49
 1/6 anonim válasza:
81%

A történet egy lányról szól akit Liának hívnak és karácsony előtt szakítottak a pasijával Norbival. Van egy barátnője Eszti, akinek Norbi legjobb haverja Csabi a pasija, akik tökéletesen illenek egymáshoz.

Lia és Norbi egy párként volt meghívva egy Szánkó nevű fiú sziveszteri bulijára, Lia pedig azt tervezi, hogy mivel a hírek szerint Norbi is ott lesz, ő is elmegy, hogy belerondítson a randijába. Bár Eszti felajánlotta, hogy vele tölti a szilvesztert, Lia ennek ellenére is ártani akar Norbinak.

Lia megkérte a bátyját Szilkót, hogy vigye el őt, Esztit és Csabit a bulira amibe nagynehezen beleegyezett.

Amikor a bulira indulnának a kocsihoz veszik az irányt, ahol Eszti, Csabi és Norbi áll. Vagyis Csabinak hála Norbi is egy légtérben utazik majd Liával.

A kocsiban különböző módokon nyúzzák meg egymást a sok bonyodalom közepette, miszerint a bulira eljutni a legnagyobb kihívás.

Út közben kapunk egy Ákost aki "mindig ott van" az Astoriát keresve, egy Csabi-Eszti konfliktust, egy Lia-Norbi "vajon ebből a beszélgetésből megint mi lesz" dumálgatást és egy "Szilkó szakítása után képes-e tovább lépni?" érdekességet is.


Nekem személy szerint nagyon tetszett a történet, igaz volt benne még egy Miklós nevű fiú is, de nekem ő mellékes volt egy kicsit. Én a végén nem tudom, hogy a szomorúságtól, hogy befejeztem vagy a végkifejlet örömétől, de sírtam rajta. Nagyon boldog voltam közben akármelyik lehetőség is volt.

Szerintem olvasd el mivel Leiner Laurához híven ez a műve sem hagy majd cserben ;)

2018. febr. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
nekem tetszett. szerintem olvasd el ha az szjg meg a többi Leiner Laura könyv is tetszett.
2018. márc. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi

Akkor szerintem kikölcsönzöm😁😍

2018. márc. 1. 18:59
 4/6 anonim válasza:
22%
Én imádom Laura könyveit, de ezt nem szerettem. Én úgy gondolom, hogy unalmas volt. Elvesztem a sok visszagondolásban. De lehet hogy neked tetszeni fog
2018. ápr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fél nap alatt elolvastam, nekem nagyon tetszett!!!!!
2018. ápr. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
92%
Nekem unalmas volt, mert szerintem olyan sok mellékes/lényegtelen dolog lett beleírva, hogy annak ott semmi helye. Van benne azért izgalom, mert azért na, mi lesz?! Szóval ja, lényeg, nekem unalmas volt a nagyobb része.
2018. okt. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!