Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti is imádjátok Laura könyveit?

Ti is imádjátok Laura könyveit?

Figyelt kérdés

Nekem minden fél évben megszokott dolognak számít, hogy a boltban Leiner Laura új könyveit vásárolom. A szüleim is tudják, így szívesen adnaj rá pénzt is:)

Annyira jó könyveket ír, szerintem teljesen úgy gondolkodik(vagyis a könyvekben biztos), mintha ő is egy tini lenne, bár már elmúlt 30.

Vannak itt gyakorin olyan lányok/fiúk, akik rendszeresen olvasnak tőle könyveket?

Ki az örök kedvenc fiú nektek? Nekem Nagy Márk😍 Őt még Kornél sem győzi, vagy Cortez sem, bár őket is imádom, és a többieket is.

Lányok közül ki a kedvencetek? Én itt nem tudok választani.

Már tűkön ülve várom az Ég veled második részét, remélem ti is😊

Kort és nemet is írjatok légyszi!

Köszönöm, aki válaszol💗

16/L



2018. márc. 11. 13:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Én 12-13 éves koromban olvastam "divatból" az SzJG-t, de sosem tetszett, kínszenvedés volt mindig végigolvasni, de ugye minden lány azt olvasta és arról beszélt, így nem akartam kimaradni. 18/L
2018. márc. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem mindenkinek tetszhet, de e miatt nem kellett volna végigszenvedd, én sem akkor olvastam, amikor a suliban mindenki erről beszélt, hanem később:)
2018. márc. 11. 15:31
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

Nem.

De nem baj hogy valaki szereti csak tisztában legyen vele, hogy egy szimpla szórakozás, és távolról sem jó könyv. És nem, attól hogy tömegek szertik attól sem lesz az.

Egyetlen pozitívuma: humora van az szerzőnek.

2018. márc. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nyilván csak szórakozás szempontjából olvasom, nem ezekből fogok a legtöbbet tanulni, de a humora tényleg jó:)
2018. márc. 11. 16:14
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Logikátlan és irreális, humor persze van benne, de nem olyan jó, hogy elvigye a hátán a sztorit. Nagyon látszik rajta, hogy félévente dob piacra valamit, nincs benne kidolgozottság, fejlődés, világépítés; nem poénból tart a jó íróknak évekig egy regény megírása.


Csak az SZJG első három kötetét olvastam, a harmadik végén ugyanis annyira felb*szta az agyam Reni szüleinek viselkedése, hogy hagytam is a francba. Hogy lehet ennyire gyűlölni egy gyereket??

2018. márc. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

En valamikor 15 evesen olvastam az szjg-t, aztan az megtetszett es sorban veszem a konyveit. A kedvenc fium Nagy Mark, kedvenc konyv talan az Eg veled es a Babel. De abban igazuk van az elottem szoloknak, hogy szorakozasnak es konnyed kikapcsolodasnak jo. De 16 evesen szerintem pont neked valo:)

19/L

2018. márc. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem is nagyon akarok nehezebb irodalmat olvasni, ez megfelelő nekem:)

Mindenkinek köszönöm a válaszokat:)

2018. márc. 12. 13:50
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

u én is ugy vagyok vele mint te hogy azzonal meg kell venni ha uj könyv van

nekem a fiu főszereplők közül kornél a kedvenc és nagy márk de én daveet és abdult is nagyon szeretem (meg persze zsoltit is )

lány főszereplők közül talán bexi vagy hanna de nalam az abszolút kedvenc az kinga (meg napsi )

remélem mihamarabb jön az ég veled 2. része :)

2018. márc. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

Nincsenek annyira igényesen megírva, de tényleg szórakoztató könyvek, és egyszeri olvasásra tökéletesek. Én is olvastam a legtöbbet, de a kedvencem talán a Bábel, na meg az Ég veled első részét is nagyon élveztem. Ezen sokan meg fognak lepődni, de kedvenc fiú karaktereim: Kolos és Arnold

Talán azért ők, mert nincsenek olyan WOW de nagyon tökéletesnek megírva, egyszóval reálisak és odáig vagyok a stílusukért, meg amennyire cinikusak :D

Nagy Márkot valahogy nem bírom az egójával együtt, meg hogy egy felsőbbrendő fajnak tartja magát. Cortez karaktere már-már annyira mesébe illő, hogy jó hogy nem fehér lovon járt be az iskolába. Kornél eddig elég furcsa fiúnak bizonyul, de remélem a második részben, amit én is nagyon várok, lesz alkalmunk jobban megismerni.

2018. márc. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20%
Tucat szemét könyvei vannak.
2018. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!