Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a Harry...

Mi a véleményetek a Harry Potter és az elátkozott gyermek című könyvről?

Figyelt kérdés
Rengeteg rosszat hallottám róla, például, hogy Ron elvileg alkoholista volt benne. Nagyon elgondolkoztam, hogy elolvassam, mert nem szeretném ezzel a könyvvel elrontani azt az igazi Harry Potter világot, amit Rowling felépített

2018. márc. 11. 13:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Hát én olvastam és nagyon tetszett. Nem szűrtem ki belőle semmi olyat,hogy Ron alkoholista lenne, ez hülyeség.
2018. márc. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Borzalmas. Karakteridegen mindenki, az események nevetségesek és bődületesen logikátlanok. A legrosszabb fanficnek közé sorolandó. Rowlingnak annyi köze van hozzá, mint tehénnek a dobozos tejhez.

Pláne, hogy csak forgatókönyv, és nem is regény így a tálalása is óvodás szintű.

2018. márc. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Ha Ronnál valamilyen szenvedélybetegség állt fenn a kötet során, az inkább a drogozás volt, semmilyen komoly megnyilvánulásra nem volt képes, mint aki folyton be van lőve.


Az egész színdarab egy közepes fanfic színvonalán van, rengeteg logikai buktatóval.

2018. márc. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Biztos, hogy nem az lesz a kedvenc részem, de egyszeri elolvasásra, nosztalgiázásra jó volt. :)
2018. márc. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem mindenképp olvasd el!

Én nekem az egyik kedvencem. Amikor olvastam valami újat akartam és ez az volt, nekem nagyon bejött, A kedvencenm a két főszereplő srác, de nagyon tetszik az apa-fia konfliktus is, szerintem abszolút megéri.

2018. márc. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem a legjobb HP konyv, de szerintem megeri elolvasni:) Olyan egyszer olvasosnak jo volt:D
2018. márc. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Elmegy egy ilyen Karácsony-délutáni pihis olvasmánynak (akkor kaptam :D) de egyébként köze nincs az eredeti Harry Potter könyvekhez.
2018. márc. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%
Hogy érted hogy nincs köze?
2018. márc. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

Olyan alap dolgokat hagy kívül, mint például a fidelius bűbáj, tehát nem mindig passzol az eredetivel.

Az időnyerő működése is teljesen más.

Harry alig foglalkozik a másik két gyerekével, mégis Albus lett "elrontva/hanyagolva".

Én hiányoltam az olyan szereplőket, mint Teddy, Roxanne, stb...


Nem volt rossz, de tényleg kb fanfiction, mivel ellentmond az eredetivel.

2018. márc. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Én amikor meghallottam hogy kinek a kije az a Delphi nevű karakter már akkor tudtam hogy nem olvasom el ezt a sz*rt.
2018. márc. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!