Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ismertek olyan oldalt, ahol...

Ismertek olyan oldalt, ahol írók egymás írásait kritizálják és együtt tanulnak?

Figyelt kérdés
Nem flegma, lenéző felhasználók által ellepett oldalt keresek, ahol szidják egymást az emberek, kiadják a feszültséget és trollkodnak, hanem értelmes, fejlődést segítő, támogató közösséget, ahol lehet tanulni egymástól, hogy jobbak legyünk.

2018. márc. 14. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát a wattpad elméletben erre lett kitalálva, de amit én láttam eddig ott annál az 5-10 írásnál, amire ránéztem, mindenki csak olyanokat kommentel, hogy hű de jó, írd tovább, hasonlók. Kritikát egyáltalán nem mond senki, még csak egyszerű tanácsokat vagy ötletek sem láttam.

Pedig akik oda kirakják az írásaikat, egyértelműen kezdők, ebből kifolyólag rengeteg hibát vétenek, ez a ”hű de jó” egy hatalmas félrevezetés, amiből könnyen lehet hogy csalódás lesz előbb-utóbb. Pedig nem rosszak, hanem kezdők (jó, nem mindenki, van aki tényleg rossz, de ezt se fogja ott megmondani neki senki!).

Ennek meg így nincs sok értelme. Szerintem, de ha gondolod próbáld ki.

2018. márc. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Én régebben az iroklub.napvilag.net-re szoktam írni. Nem tudom, hogy mennyire él az az oldal.
2018. márc. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!