Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek elolvassam Leiner...

Szerintetek elolvassam Leiner Laurától a Bexit?

Figyelt kérdés
Már az szjg végén tartok, de ezután nem tudom mit olvassak. Hallottam már a bexiről, de véleményt meg nem igazán. Aki már olvasta, az első részről leírná a véleményét, esetleg írna egy spoiler mentes beszámolót? :)

2018. márc. 15. 15:28
 1/10 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon jó! Olvasd el, mert hasonló a szókincset használ, mivel ugyanaz írta. :) Nekem nagyon tetszett!
2018. márc. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Én olvastam szinte az egész sorozatot. Csak pár részig jutottam, mert valamiért meguntam.

Igazából az első rész arról szól, hogy van egy magyar énekesnő (Bexi - Budai Rebeka), aki járja az országot, koncertezik, közben pedig a magántanárával is tanul. Szereplők: A menedzsere, Körte (akinek egyébként sosem derül ki az igazi neve)

A legjobb barátja, Anti (azt hiszem, így hívták)

A húga, Lili

Az anyukája

És a banda, amit szintén Körte menedzsel, vagy a Fogd Be Aszád

Kb. arról lenne szó, hogy van egy magyar műsor (hasonló, mint az X-faktor vagy a The Voice) és ott szerepel Nagy Márk. És a döntőben Bexivel kellene duetteznie.

Erről az egy hétről szól az első könyv, ahogy gyakorolnak és végül melyik versenyző nyeri a Pop/rocksztár leszek! műsort.

Egyébként az első kötetben ne számíts szerelmi szálakra, Nagy Márk még köcsögösködik. Még.

2018. márc. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) A beszámoló hasznos volt, nagyon tetszett, és az ajánlást is köszönöm! Szerintem elkezdem telefonon, és ha tetszik megveszem könyvben.
2018. márc. 15. 20:02
 4/10 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon jó! Em ajánlom
2018. márc. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondta a kettes, még!

Én csak ajánlani tudom Laura könyveit. Ez egy kicsit komolyabb, mint a SzJG,de nagyon vicces is egyben.

2018. márc. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ez volt az elso konyv szerelmem, csak ajanlani tudom. komoly, megis vicces es az a fajta konyv amit nem tud letenni az ember. en is telefonon olvastam el az elso 5 reszt, az utolsot volt szerencsem megvenni. :)
2018. márc. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az összes választ! :) Már elkezdtem olvasni, de ma megyek könyvesboltba megvenni az első részt, nagyon tetszik!
2018. márc. 18. 12:02
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Húú hát mindenképpen!

Szerintem ez a sorozata a legjobb Laurának, engem az SzJG néha untatott, de a Bexi elképesztő! Le sem tudtam tenni.

Az egész nagyon vicces, de komolyan, életszerűen mutatja be egy énekes életét, Beki jófej, könnyű megtalálni vele a hangot, nem olyan szerencsétlen, mint Reni. És nincs az a lány, aki nem zúgna bele Nagy Márkba! <3

2018. márc. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is először szjgt olvastam utána bexit utána Bábel , akkor szakitsunk, ég veled, remek&ez is remek, és most jon a maradj velem ( ég veled 2.része [ 3 kötetből fog állni ])
2018. aug. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 igen már én is végigolvastam Laura könyveit, amióta megláttam, hogy jön a Maradj velem, konkrétan azóta izgulok, hogy mi lesz Kornélék sorsa ;)
2018. szept. 2. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!