Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen a harry potter film...

Milyen a harry potter film után a könyvet olvasni?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert nekem a filmek nagyon tetszettek,és nem éreztem azt hogy kihagytak volna bármit is mivel a könyvet nem olvastam.
2018. márc. 18. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Személy szerint én a könyveket előbb olvastam, mint hogy láttam volna a filmet és így imádtam. A könyv sokkal jobban tetszett és örülök hogy előbb alakítottam ki a karaktereket a fejemben minthogy a színészekhez kössem őket.

Azonban egy barátom előbb látta a filmeket és ugy olvasta a könyveket és neki így volt a tökéletes (vagyi ő ezt mondja).

Szóval szerintem mindegy hogy előbb látod mint olvasod mert ez az egész világ és történet hihetetlen csodálatos. 😍

2018. márc. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én pont így voltam vele, először láttam a filmeket, aztán olvastam a könyveket. Életem egyik legjobb döntése volt, hogy 11 évesen az 1. részt a kezembe vettem(ez volt az első regény, amit elolvastam). Ha nagyon tetszettek a filmek neked és valamennyire szeretsz olvasni, akkor a könyveket imádni fogod. :)

Rengeteg titokra derül bennük fény, megtudod a valódi olyan jelentésüket olyan dolgoknak, amiket a filmekben csak egy fél mondat erejéig említettek meg. :)

Csak ajánlani tudom a könyveket, és hidd el, hogy igenis rengeteg mindent kihagysz ha nem olvastad el őket.

2018. márc. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan érzés, hogy egy teljesen új világ tárul a szemed elé. Nem, nem vicc, én így voltam vele, a Főnix rendje film után kezdtem el olvasni a Harry Potter könyveket. Baromi sok részlet kimaradt a filmből, sok minden teljesen másképp történt meg a könyvben, mint a filmben, jobban megérted az egész Harry Potter világ működését, hiába vannak az utolsó részek fele óriási bakik a könyvben, akkor is képes magába szippantani.
2018. márc. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is a filmeket láttam először, de így is imádtam olvasni. Nekem sikerült elvonatkoztatni a szinészektől és a könyv alapján teljesen más karaktereket szerettem meg, mint a filmben.
2018. márc. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én először a filmeket láttam majd aztán olvastam a könyveket(vagyis csak az első 4-et láttam előbb mert akkor még csak ennyi volt kint)

Nálam személy szerint hatalmasat csökkent a filmek élvezhetősége a zseniális könyvek után.

2018. márc. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!