Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nagyon régen olvastam egy...

Nagyon régen olvastam egy könyvet, nem emlékszem a címére. Kinek lenne ötlete? Esetleg arra is hogy hogyan keressem?

Figyelt kérdés
Bőven tini voltam még amikor olvastam, de inkább ifjúsági könyv lehetett... fantasy, viszont nagyon mély és érdekes elvont könyv volt, nagyon szeretnem megtalálni, de csak az jut eszembe amilyen benyomást tett rám, ezen kívül nagyon kevés infó és ez nagyon rossz. Azt tudom hogy a címe is érdekes volt és talán valamilyen koboldszerű, rejtőzködő lények is voltak benne, illetve a vörös hosszú haj központi szerepet kapott, talán a borítóján is egy hosszú vörös hajú, légies, tündér szerű lány volt és lehet, hogy vérszívó egyedek is voltak benne, valamint lelki, pszichés dolgok is. Kérem ha bárkinek van tippe vagy talál ilyet vagy tudja hol keressem, segítsen, ossza meg itt. Köszönöm szépen!

2018. márc. 19. 12:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az alkimista kulcsa?
2018. márc. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az :/
2018. márc. 19. 19:53
 3/14 anonim válasza:
Esetleg vegignezhetned a Libri vagy mas webaruhazak fantasy konyveinek listajat,hatha a borito vagy a leiras alapjan raismersz.
2018. márc. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Márciuska ***** válasza:
Hilari Bell: Kobolderdő? Bár vérszívóra nem emlékszem.
2018. márc. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Esetleg Kleinheincz Csilla: Ólomerdő ?
2018. márc. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem, egyik sem. :( Végignéztem a libri választékát és ott sem találtam..

De nyugodtan jöhetnek azért a tippek, hátha :)

2018. márc. 24. 17:09
 7/14 anonim ***** válasza:

Ezek között?


[link]

2018. márc. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, tag vagy-e a moly.hu oldalon, és ott is kérdezted-e/kerested-e ezt a könyvet?


Ha esetleg még nem próbálkoztál ott, akkor szerintem érdemes megpróbálni, mert elég hatékonyan tudnak segíteni a tagok egy-egy "rémlik, de csak pár részletre emlékszem" kategóriájú könyv azonosításában. :)

2018. márc. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Talán a Spiderwick Krónikák?
2018. márc. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

8. Tag vagyok de már el is felejtettem a jelszót és soha nem használtam:D viszont ez jó ötlet koszonom, megfogom próbálni ott is!:)


9. Azt is olvastam :D de most nem arra gondolok :/

2018. márc. 30. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!