Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leiner Laura: Ég veled. Ha...

Leiner Laura: Ég veled. Ha bekerülhetnétek a sztoriba, melyik szereplő helyét vennétek át? Vagy legalább melyik csapatba akarnátok tartozni, kivel akarnátok összejönni, stb.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 3. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó kérdések :D

Ha szereplő lennék, alapvetően szeretnék Hanna bőrébe bújni, de az édesanyja halálát mégiscsak nehéz lehetett feldolgozni, emiatt kétségeim támadtak, hogy őt válasszam-e, de végtére is ott van neki Kornél, van egy szerető családja (igaz,anya nélkül), ráadásul barátai is lesznek.

A fekete csapat a kedvencem, már a belépőjük óta imádom őket, Csengét és Kornélt szintén nagyon bírom.

A “Kivel akarnátok összejönni” nevű kérdés szerintem egyértelmű: Kornéllal. :)

2018. ápr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon jó kérdés.... Ha én is a jó sportolók csapatát erősíteném, egyértelmű, hogy össze szeretnék jönni Kornéllal. De leginkább Hannának van szüksége most Kornélra, így eléggé lelkiismeret furdalásom lenne. Hanna bőrébe pedig semmiképp nem szeretnék belebújni.
2018. ápr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hanna nagyon szimpatikus de az anyukája miatt nem szeretnék a bőrébe bújni. Természetesen Kornéllal jönnek össze 😉 és Csenge a legszimpibb a lányok közül szóval legszívesebben az o bőrébe bujnek. Gondolom így eldőlt h akkor a fekete az én csapatom 🙃
2018. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!