Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nem tudom egy könyvnek se a...

Nem tudom egy könyvnek se a címét, se az íróját, és csak egy kis részletre emlékszem belőle még az elejéről. Segítene valaki? (lent a tartalma)

Figyelt kérdés
Nem sok mindenre emlékszem és az is kicsit kaotikus. Valahogy úgy kezdődik, hogy a főszereplőnk (egy férfi) hírt kap hogy meghalt az anyja vagy az apja (de asszem az anyja), úgyhogy elutazik abba az öregek otthonába, ahol eddig volt. Ott este valami templom vagy kápolna szerűségben gyászol az anyja (vagy apja) mellett, a többi időssel, akikkel az anyja (apja) jóban volt. Egész éjjel ébren ül, míg a többi idős el-el szundítgat. Másnap valahogy elviszik valamerre a koporsót, gondolom a temetőben, de itt már nem emlékszek hogy mi történik. Arra viszont még igen, hogy nyár volt és nagyon meleg, mert a főszereplő többször is panaszkodott erre. Nos, remélem szolgáltam valamivel, ez van valahol a könyv elején, de tovább nem olvastam sajnos, viszont most már nagyon érdekel, hogy melyik könyv lehet ez, remélem valaki tudni fogja, és előre is köszönöm a segítő válaszokat :)

2018. ápr. 4. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg... Albert Camus: Közöny ?
2018. ápr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ez lesz az, hálás köszönetem :)
2018. ápr. 28. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!