Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek lettek Bekának és...

Szerintetek lettek Bekának és Márknak gyerekei? Ha igen milyennek gondoljátok őket? (utolsó részben benne van hogy Márk eljegyezte Rebekát)

Figyelt kérdés

2018. ápr. 5. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha lettek, akkor én úgy képzelem el, hogy van egy fiuk (vagy lányuk) aki marha jól énekel meg kicsit olyan temperamentumú mint Beka de akkora egója van mint Márknak
2018. ápr. 9. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hmm... Az én képzeletemben először fiuk születne és Márk azt akarná, hogy róla nevezzék el kis Nagy Márknak :D Persze nem ez lenne a neve. Márk elhalmozná őt csajozási tanácsokkal és előbb tanulna meg kacsintani, mint beszélni. Ja és Körte lenne a keresztapja, Betty ipszilonnal a végén pedig a keresztanyja. Aszádék meg a nagybácsikái, akik odalennének érte, de Beka félne szegény gyereket rájuk bízni XD
2018. ápr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ikreik lennének: egy fiú és egy lány. A srác jól zenélne míg a lány jól énekelne vagy festene. Esetleg meg lenne 1 gyerekük
2018. aug. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!