Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi! Ez nektek...

Szent Johanna Gimi! Ez nektek is fura?

Figyelt kérdés
Ugye a 6.kötetben amikor mennek osztálykirándulásra,akkor Zsolti folyto azt mondja,hogy Was kostet das Zimmer? és nem értik mit mond,aztán csak Bécsbe jönnek rá. Ez így világos de a Kalauzban kiderül,hogy Haller németet tanít,és így ő simán megtudta volna mondani mit mond Zsolti..

2018. ápr. 5. 19:27
1 2
 1/17 anonim válasza:
15%
Szerintem a kalauzban félre írhattak valamit mert haller biztos hogy nem tanít németet.
2018. ápr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem még nem tűnt fel. Szerintem is elég furcsa, bár az is meglehet, hogy Haller nem hallotta...
2018. ápr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%
Hat mer a szjg szar
2018. ápr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Mivel az osztály nem tanul németet, nem meglepő hogy nem értik.francia és angol a két nyelv. Szerintem meg magyar tanár Haller, nekem úgy rémlik.. Egyébként meg vannak 12n nem kell mindenkinek a "szájában" lennie az ofőnek h figyelje mit beszélnek..
2018. ápr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Na ne en is tudom h nem tanulnak nemetet,de ha az egesz buszon ezt ismetelgette Zsolti es Maday mar ki is keszult,az ofo is biztos hallotta volna es kepzeld Haller nemetet tanit nezd meg a Kalauz 25.oldalt es orulnek ha nem okoskodnal ha nem tudsz jot mondani koszike:)
2018. ápr. 7. 13:31
 6/17 anonim ***** válasza:
19%
31 vagyok,kb 7 éve olvastam az szjgt. Hatósági vizsgára készülök, pihenni járok ide fel. Nem azért hogy oltogass.. Utána nézni nem tudok,mert a könyveim nagy része pincében van. (2 kisgyerekem van,szoval nekik kell inkabb a hely.) S bocsesz ha neked nem tetsző választ irtam...
2018. ápr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

S nem egy könyvet olvastam azóta is. Szóval lehet kavar az agyamban,nem okoskodás.. Vagy te minden könyvet pontosan tudsz hogy xel ez volt,yal az, vele meg amaz? Akkor te zseni palánta vagy... Mert én nem.

Foleg hogy 300 kérdéses vizsgám lesz,jövő héten.

2018. ápr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
75%
Igazából nekem más a fura. Egyrészt ugye a suliban nem is tanulnak németet, másrészt a Kalauzban azt írják hogy, Haller nem is az osztály ofője pedig de! szóval nem vágom
2018. ápr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
#Plüsi, de az osztály ofője, és németet is tanít. Viszont Haller nem biztos, hogy tudta, hogy az osztály nem tudja mit jelent a Was kostet das Zimmer. És Haller sokszor jobbnak látja, ha rájuk hagyja a hülyeségeiket.
2018. ápr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy Haller hagyta, hogy szórakozzanak. Mert az ofőotákon is szokott a Reniékkel játszani
2018. ápr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!