Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek a Szent Johanna...

Szerintetek a Szent Johanna gimiben Karcsi bullying áldozata?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 7. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nem kifejezetten, csak szívatják folyton. És ráadásul néha ő is vevő a dologra, röhög, amikor úgy van.
2018. ápr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Ez kérdés volt? Azért kéne röhögnünk ezen mert csóringer akkora lúzer, hogy azt hiszi, hogyha az olyan menő pofák mint a Cortez csicskájának számító Zsolti meg Ricsi szívatják, akkor ő is valaki lesz. A valóságban meg az ilyen tagokat még jobban lenézik mint azt, aki senkivel nem áll szóba és utálja mindenki, annak legalább méltósága van, ha barátai nincsenek is, Lúzerkarcsiban még ennyi sincs.
2018. ápr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
#1: a bullying szívatást jelent, gyakorlatilag ellentmondtál magadnak. A kérdésre válaszolva, elég egyértelműen igen, régen olvastam, de az még nekem js megmaradt, mikor szerencsétlennek leszerelték a féket a biciklijéről. Ha ez neked nem bullying, akkor nem tudom, mi az...
2018. ápr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Szegény gyerek, sokszor már rendesen megsajnáltam. Tönkreteszik a szánkóját ( mondjuk ki a fene jön szánkóval gimibe???) a biciklijét, bulit szerveznek a házukhoz, eltörik a lábát(WTF!?)... Csoda, hogy nem iratták át máshova.
2018. ápr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Csakegylányatömegből ***** válasza:
40%
Szerették Karcsit. Mondjuk amikor mentek a szallagavatóra Zsolti Karcsit vitte mert szerette volna ha ott lenne velük. Barátok voltak. Oszlopos tagja volt a csapatnak, bár igen szivatták de azt ugyan ugy megcsinálták Ricsivel meg mindenki mással igaz Karcsi egy fokkal jobban volt rá vevő ezért jobban szadiztak. de szerették. :)
2018. júl. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
A bullying igazából sokkal keményebb kategória, javaslom olvasásra Kalapos Évától a Masszát. De szigorúan csak 16 éven felülieknek. Emellett az SzJG alapvetően egy laza történet és szerintem nem kell ilyet belelátni. Az elején talán túllőttek a célon a szórakozással, de a történet vége által egyértelműen meg is kedvelték őt. Bullying esetén nincs ilyen.
2018. aug. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
30%
Főleg, hogy a Kalauzból kiderül, hogy Karcsi legjobb barátként tekint Zsoltira
2019. aug. 12. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem gusztustalanul bánnak vele. Az utolsó pár hétben már oké, meg hogy Zsolti őt hívja el a bálra, az is szép, szal ezzel valszeg le is van rendezve, hogy 3 éve bántalmazzák (mert amúgy fizikailag is).
2019. nov. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!