Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Abigél című regényben ki...

Az Abigél című regényben ki az akire Vitay tábornok a lányát bízta?

Figyelt kérdés
Én még csak a filmet láttam, de hogy őszinteséget eszközöljek a végén kétes szinten derül ki, hogy ki az a rejtélyes személy akire bízta a lányt: Kőnig tanár úrra vagy Horn Micire? Esetleg mind a kettőre? Az sem derül ki, hogy honnan ismerik egymást.

2018. ápr. 15. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Horn Micire, ő az ellenállás vezetője, Kőnig Abigél. Én is csak a filmet láttam, de nekem ez így jött át.
2018. ápr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Kőnig Abigél ÉS a polgári ellenállás vezetője, rá bízták Georginát.
2018. ápr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A második válasz a helyes. Én csak annyit tennék, hozzá, hogy ez a filmből is egyértelmű. (Legalább is, amikor én először láttam a filmet nyolcadikban, még a könyv olvasása előtt, nekem teljesen egyértelmű volt.) A film elég könyv hű. Bár vannak információk, amik csak a könyvből derülnek ki, de ez pont nem az.
2018. okt. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Kőnigre bízta Ginát, ez a könyvből egyértelműen kiderül. Abigél és Kőnig egy és ugyanaz a személy
2018. nov. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Abigél írta a levelet, amiből kiderül, hogy rá (vagyis Abigélre) bízták.

Abigél pedig Kőnig.

2018. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!